Znajomych do wspólnej gry - poszukuję

Snowek17
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam ,
Jak w temacie, poszukuję osób do wspólnej gry w battlefield 1. Razem z moim kolegą gramy od jakiegoś czasu , lecz byłoby miło pograć w większym, ogarniętym gronie.
Nie gram bardzo często ponieważ pracuję, czasem nawet za dużo, lecz myślę że to nie jest przeszkodą by stworzyć jakiś miły skład.
Głównie gramy na operacjach,lecz nie pogardzę innym trybem.
Jeśli również szukacie osoby do gry , która chce pograć w miłym towarzystwie bez jakiejś nerwowej atmosfery proszę o dodanie do znajomych.
Nick: Snowek17
Również mój znajomy: Pafeu92
Pozdrawiamy i życzymy soczystych fragów :)

Komentarz

• LoganSAN33
    22 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano maj 2017
    Szkoda ze na ps4 nie gracie idealnie byście się wpasowali do nas ;)
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Snowek17 napisał użytkownik: »
    Witam ,
    Jak w temacie, poszukuję osób do wspólnej gry w battlefield 1. Razem z moim kolegą gramy od jakiegoś czasu , lecz byłoby miło pograć w większym, ogarniętym gronie.
    Nie gram bardzo często ponieważ pracuję, czasem nawet za dużo, lecz myślę że to nie jest przeszkodą by stworzyć jakiś miły skład.
    Głównie gramy na operacjach,lecz nie pogardzę innym trybem.
    Jeśli również szukacie osoby do gry , która chce pograć w miłym towarzystwie bez jakiejś nerwowej atmosfery proszę o dodanie do znajomych.
    Nick: Snowek17
    Również mój znajomy: Pafeu92
    Pozdrawiamy i życzymy soczystych fragów :)

Witam zaproszenia poszły https://forums.battlefield.com/pl-pl/group/74-tgr-tigersbf-pluton-4fun
  • Woitaz
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano maj 2017
    Wysłałem prośby d znajomych. Nick: Woitaz. Gram bez spiny, jak jestem to jestem jak nie znaczy że żyję "offline" :E
  • HaaNsKlossVandam
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Hej zapraszam do nas,wieczorami jest 10-20 osób przez dzień też zawsze jest z kim popykać,bez spiny wiek generalnie 25+ https://www.facebook.com/groups/175836282876389/
  • szwejo39
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Ja jestem chętny może i mam 14 lat ale daj mi szanse jestem ogarnięty i nie jestem toksyczny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!