Odblokowywanie broni

Kacperbi222
1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano maj 2017
Mam pytanie jak odblokować, pistolet M1911 piechoty i kij z drutem kolczastym

Komentarz

• JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Pistolet jest za pieniądze , maczuga chyba też
    Tylko nie pamiętam za kupienie czego :)
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Kacperbi222 napisał użytkownik: »
    Mam pytanie jak odblokować, pistolet M1911 piechoty i kij z drutem kolczastym
    Kij z drutem kolczastym byl promocja Logitecha. Przy kupnie produktow takich jak mysz, klawiatura czy sluchawki dostawales kod na odblokowanie tego kija. Podobno po jakims blizej nie okreslonym czasie, niektorzy twierdza ze po roku, wszyscy dostaniemy ten kij. Tutaj masz zrodlo informacji: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/54835/barbed-wire-bat

Pistolet M1911 Piechoty jest tylko dla graczy posiadajacych edycje kolekcjonerska. Nawet o nim juz wspominalem na forum.
    https://www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/redeem/triforce
  • Kacperbi222
    1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ok dzięki wielkie
  • AssembLeon_35r0
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wie ktoś jak odblokować pale z drutu kolczastego ?
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
  • Djlukasik
    9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam czemu mimo że wykonuje zadanie jako wsparcie nie odsłania mi się broń. Procenty stoją w miejscu cały czas 0 %
  • Djlukasik
    9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Cały czas mam.0 % mimio że wykonuje zadanie dotyczące danej broni w wsparciu czemu tak ?
  • LucasSz_PL
    GodOfWar1012 napisał użytkownik: »
    Witam czemu mimo że wykonuje zadanie jako wsparcie nie odsłania mi się broń. Procenty stoją w miejscu cały czas 0 %

Uscislij o co dokladnie Ci chodzi bo wedlug tego co napisales to ciezko sie domyslec. Jaka bron? Mowisz o chauchacie? Jesli tak to czy posiadasz dlc badz premium? Bo bez tego nie odblokujesz broni z dodatku.
  • Djlukasik
    Dokładnie tak gram Km Lewis przygwazdzajacy i mimo zw zawijam przeciwników tam nic się nie zmienia
  • Djlukasik
    Co to jest DLC jestem amatorem. Premium nie mam. Więc widzę że mogę o tym zapomnieć.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dokładnie bez wykupionej premki albo DLC nie możesz odblokować broni z dodatku.
  • LucasSz_PL
    GodOfWar1012 napisał użytkownik: »
    Co to jest DLC jestem amatorem. Premium nie mam. Więc widzę że mogę o tym zapomnieć.

Dlc to porostu dodatek. Możesz kupić sam dodatek albo zawartość premium. Jeśli nie posiadasz premium ani dodatku to nie odblokujesz tych broni
  • Djlukasik
    Dzięki za pomoc
  • NiezlyFiken88
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Hej. Ja mam pytanie jedno. Jakie karabiny wyborowe coś w stylu Gewehr 98 może mieć szturmowiec? W opcjach można zobaczyć że chyba z 6. Udało mi się przez przypadek tą Gewehr 98 ustawić ale później już nie mogłem tego zrobić. Jak coś wiecie to proszę dajcie znać.
  • MarcinHD1
    253 postsPosty: 266Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    W menu gry masz listę wyposażenia dla każdego żołnierza.
  • Rydzu2015
    694 postsPosty: 725Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Lista listą,ale tego typu broń można ustawić na grach niestandardowych,własny serwer
  • 80Scarecrow
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Witam
    Jak odblokować karabin Diegtariewa-Fiodorowa?
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kliknij na niego i zobacz podczas gry - broń medyka
    Lub nie masz dlc
    Lub jeżeli chodzi o dodatkowy to za pre-order bfv
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!