Hax On Max - Rekrutuje

JanTwardy
183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
edytowano maj 2017
G8NPEVx.jpg
BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
Post edited by JanTwardy on

Komentarz

• JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    edytowano maj 2017
    Klan Starych Pierdziochow Zaprasza do wspolnej gry.[/b] Srednia wiekowa 30+

TS: 5.135.88.211

Gramy dla dobrej wspolnej zabawy bez niepotrzebnych spin. Sa u nas dziadki z czasow starego BF 1942, BF 2 jaki i mlode Wilki :)

Nie obrazamy innych graczy, niech wszyscy sie dobrze bawia.

Gramy zwykle po 20.
    Post edited by JanTwardy on
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • BERO-DB
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Chętnie dołączę :)
  • Gwardus
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam.
    Panie Janie to ja poproszę o dodanie do plutonu.
    Jest to mój 1 bf więc moja gra jeszcze ☹☹☹☹ nie urywa ale wiekowo pasuje:)
    Gram w godzinach wieczornych koło 20 i nie często jestem na ts - ale rozkazów i próśb słucham.
    Pozdrawiam.
  • JanTwardy
    @Bero zapraszam, po 20 zwykle zaczynamy.
    @Gwardus Tak jak wyzej po 20 wiekszosc zaczyna sie zbierac. Co do skilla/umiejetnosci kompletnie sie tym nie przejmuj. Kazdy kiedys zaczynal. U nas jest cale spektrum od poczatkujacych po starych wyjadaczy i wszyscy sie dobrze bawia.

Zachecam do wbijania na TSa nawet jesli mialbys tylko sluchac bo nie mozesz rozmawiac. Gra w BFa bez TSa i druzyny to jak gra z botami, singleplayer. No i na TS zawsze jest wesolo.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Jeśli mogę się dołączyć nawet jeśli nie mogę rozmawiać a jedynie słuchać, to bardzo chętnie.Jeśli to jeszcze aktualne ;)
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano maj 2017
    Aktualne
    Dziś zapewne okolo 20 zbieramy się na ts
    Zaproś nas do znajomych
    JanKiller69
    JanTwardy
    I złóż podanie do plutonu ;)

Edit
    pamiętam że wczoraj byłeś na ts :)

Pozdrawiam
  • MinisterGalosh
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    edytowano maj 2017
    Chętnie dołączę,jeśli oczywiście można.
    Wysłałem zaproszenie.
  • JanTwardy
    SportGalosh napisał użytkownik: »
    Chętnie dołączę,jeśli oczywiście można.
    Wysłałem zaproszenie.

Oczywiscie, zapraszamy.

Fajnie sie razem gralo, wesolo bylo :)
  • MadaFakaPieczara
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Wbijajcie na ts-a, zapraszamy wszystkich bez wyjątku. Praktycznie co kilka dni wbijają do nas nowi gracze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!