Hax On Max - Rekrutuje

JanTwardy
184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member
edytowano maj 2017
G8NPEVx.jpg
BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
Post edited by JanTwardy on

Komentarz

• JanTwardy
    184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member
    edytowano maj 2017
    Klan Starych Pierdziochow Zaprasza do wspolnej gry.[/b] Srednia wiekowa 30+

TS: 5.135.88.211

Gramy dla dobrej wspolnej zabawy bez niepotrzebnych spin. Sa u nas dziadki z czasow starego BF 1942, BF 2 jaki i mlode Wilki :)

Nie obrazamy innych graczy, niech wszyscy sie dobrze bawia.

Gramy zwykle po 20.
    Post edited by JanTwardy on
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • BERO-DB
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Chętnie dołączę :)
  • Gwardus
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam.
    Panie Janie to ja poproszę o dodanie do plutonu.
    Jest to mój 1 bf więc moja gra jeszcze ☹☹☹☹ nie urywa ale wiekowo pasuje:)
    Gram w godzinach wieczornych koło 20 i nie często jestem na ts - ale rozkazów i próśb słucham.
    Pozdrawiam.
  • JanTwardy
    @Bero zapraszam, po 20 zwykle zaczynamy.
    @Gwardus Tak jak wyzej po 20 wiekszosc zaczyna sie zbierac. Co do skilla/umiejetnosci kompletnie sie tym nie przejmuj. Kazdy kiedys zaczynal. U nas jest cale spektrum od poczatkujacych po starych wyjadaczy i wszyscy sie dobrze bawia.

Zachecam do wbijania na TSa nawet jesli mialbys tylko sluchac bo nie mozesz rozmawiac. Gra w BFa bez TSa i druzyny to jak gra z botami, singleplayer. No i na TS zawsze jest wesolo.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Jeśli mogę się dołączyć nawet jeśli nie mogę rozmawiać a jedynie słuchać, to bardzo chętnie.Jeśli to jeszcze aktualne ;)
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano maj 2017
    Aktualne
    Dziś zapewne okolo 20 zbieramy się na ts
    Zaproś nas do znajomych
    JanKiller69
    JanTwardy
    I złóż podanie do plutonu ;)

Edit
    pamiętam że wczoraj byłeś na ts :)

Pozdrawiam
  • MinisterGalosh
    62 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 66 Member
    edytowano maj 2017
    Chętnie dołączę,jeśli oczywiście można.
    Wysłałem zaproszenie.
  • JanTwardy
    SportGalosh napisał użytkownik: »
    Chętnie dołączę,jeśli oczywiście można.
    Wysłałem zaproszenie.

Oczywiscie, zapraszamy.

Fajnie sie razem gralo, wesolo bylo :)
  • MadaFakaPieczara
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Wbijajcie na ts-a, zapraszamy wszystkich bez wyjątku. Praktycznie co kilka dni wbijają do nas nowi gracze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.