Serdecznie zapraszam do plutonu, gramy z Teamspeakiem, pełna kultura:)

RepOfGamers-PL
69 postsPosty: 75Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
edytowano maj 2017
Witam wszystkich,
Chciałbym zaprosić graczy do swojego plutonu o nazwie Polska Official (tag BF1). Obecnie jest 7 członków, z tego 4-5 gra w zasadzie 5-6 dn iw tygodniu. Większość z nas ma dość wysokie Lvl czyli 80,90,100 i zwykle plasujemy się w ścisłej czołówce drużyny. Przedział wiekowy obecnych członków mieście się pomiędzy 23-34 lata. Oczywiście nie ma znaczenia jak Ty grasz, ważne byś miał chęci do wspólnej zabawy.
Gramy przede wszystkim w operacje, podbój oraz szturm.
Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy, przede wszystkim graczy pełnoletnich, oraz posiadających Team speaka 3 (mamy własny kanał).
Cenimy sobie kulturalnych graczy, którzy potrafią gracz drużynowo dla dobrej zabawy:)
Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry :)
Post edited by RepOfGamers-PL on

Komentarz

• SportGalosh
    41 postsPosty: 43Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Siema,wysłałem zaproszenie.
    Podaj kanał na ts.
    Pzdr.
  • HaaNsKlossVandam
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Hej zabiłeś mnie kiedyś,pamiętam,jak będziecie mieli ochotę na wspólną gierkę nie koniecznie klanówkę tylko tak luźno zapoznawczo to pisz do mnie na orgin. Jestem z PlutonuBC.Pozdrawiam.
  • Ulfrbjorn
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Też chętnie się przyłączę. Zaproszenie poszło na origin.
  • kawa12as
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    tez sie przylacze

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!