Wsparcie graczy w temacie poprawek BF1.

«1345678
Twitch-thesetka1
35 postsPosty: 54Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
edytowano czerwiec 2017
W tym oto wątku każdy może umieścić swoje sugestie, które mogłyby usprawnić grę Battlefield 1. Najlepiej w krótkich punktach. Chciałabym, aby wątek był przejrzysty i dyskusje na temat słuszności bądź nie zgłaszanych przez Was poprawek toczyły się w innych wątkach. (posty o takiej treści będą usuwane). Tutaj je tylko zgłaszamy.
Post edited by Twitch-thesetka1 on

Komentarz

• K4M3L30N_PL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    1. zewnętrzni dostawcy serwerów
    2. dodanie serwera do gametracker'a
    3. plugin's dla serwerów
    4. problemy z włączeniem gry w postaci niewidzialnego okna przez który nie da się nic zrobić
    5. dodanie gry do battlelog
  • Korlski
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    - dodanie możliwości dostosowania pojazdów przed przystąpieniem do gry
    - w trakcie gry (multi) ikona pojazdów powinna być aktywna (pomimo że wdanej chwili nie ma żadnych dostępnych) aby
    wybrać taki pojazd który akurat jest nam potrzebny w chwili kiedy będzie dostępny, a nie "ścigać się" w klikaniu kto
    pierwszy zdąży wybrać swój z paska menu
    - wprowadzenie blokady która uniemożliwia odrodzenie w pojeździe gdy ten ma np 10 lub 5 Hp i zaraz zostanie zniszczony
    - odzyskiwanie Hp przez klasy elitarne powinno być trochę szybsze ( mam tu na myśli syt. gdzie
    nie otrzymujemy pomocy od medyka a czekamy na "samoistną regenerację")
    - wprowadzenie możliwości rezygnacji z bycia dowódcą drużyny (mogą być lepsi prawda?)
    - w trybie operacje (mapy Forteca Fao, Kanał Sueski, Pustynia Synajska) powinny-moim zdaniem
    być 3 próby ataku/obrony zamiast 2
    - usunięcie z czołgu FT-17 (wersja wsparcia piechoty) karabinu maszynowego - wg. mnie to
    usprawnienie powoduje zaburzenie balansu między możliwościami czołgu (siła ognia i szybkość) a
    możliwymi sposobami zwalczania FT-17 przez piechotę

• AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Korlski napisał użytkownik: »
    - wprowadzenie możliwości rezygnacji z bycia dowódcą drużyny (mogą być lepsi prawda?)
    Jest możliwość przekazania dowódcy innemu graczowi z drużyny.

1. Porządna przeglądarka serwerów - może być nawet skopiowana z Battleloga, gdyż jest taka jaka być powinna,
    2. Przeglądarka również dla Operacji - nie próbujcie z tego matchmakingu robić matchmakingu jak w CSie bo to nie wyjdzie,
    3. Lepsze osłony dla stacjonarnych dział AA,
    4. Nie wiem na czym stanął temat z Ammo 2.0 ale niech odejdzie on w zapomnienie, jedyne co tutaj zmienić to wydłużenie czasu odnawiania się granatów i gadżetów typu moździerz itd.
    5. Zaopatrzenie jak i apteczki podobnie jak w Hardlajnie gdzie mogliśmy to zrobić podchodząc kolejno do wsparcia i medyka.

CDN.
    A. Dodanie przenoszonych spawnów (Radio Beacon) jak w BF3, BF4, Hardline
    B. Dodanie starego Battleloga aby można było wyszukiwać serwery po staremu
    C. Większe awatary wtedy nie miałabyś uciętej twarzy ;)
  • Korlski
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    AgentBartezz dzięki za sprostowanie - masz rację jest taka opcja.

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien narastający problem, który dotyczy czołgu FT-17 i o którym już wspominałem w poprzednim poście.
    W majowej aktualizacji DICE dodało do wariantu FT-17 z działem 37 mm sprzężony karabin maszynowy.
    Z Mojego doświadczenia taka kombinacja uzbrojenia (dodając do tego szybkość i zwrotność) czyni ten czołg zbyt silnym i nie zbalansowanym
    pojazdem w starciu z piechotą - dosłownie (dla doświadczonego gracza) zmienia go w MASZYNKĘ DO FRAGÓW. Dodam jeszcze że podczas I WW wariantów FT z działem i sprzężonym z nim karabinem NIE BYŁO (dotyczy to również wersji z haubicą). Jeśli taka kombinacja ma jednak pozostać to należało by uwzględnić miejsce na dodatkową broń w modelu czołgu jaki widzimy w grze.

Jestem zdania, że powrót do wariantu FT sprzed aktualizacji byłby dobrym rozwiązaniem dodając w zamian 6 anie 5 pocisków, skrócić czas ich ładowania i zwiększyć trochę obszar
    rażenia pocisków kartaczowych.

Przepraszam za przydługi tekst ale i natura problemu dość specyficzna.

• 1-AS-MAG-1
    43 postsPosty: 47Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    zostawić w koncu wszelkiego rodzaju zmiany w broniach , pojazdach ,behemotach klasach elitarnych itd kazdy ma rowne szanse wybierajac co sie che w danej chwili, naprawic wszystko co jest zwiazane z optymalizacja gry zeby chodzila porzadnie a nie mieszac w broniach, ta za slaba tamta za mocna temu oslony na plotki tamtemu czolg przeszkadza ze za szybko strzela a tamtemu ze pancenik wogle plywa co płaczek wejdzie to bedzie pisal ze mu tamto a drugiemu tamto przeszkadzało, zoptymalizujcie gre i tyle
  • 1-AS-MAG-1
    43 postsPosty: 47Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    przykład z dzisiejszej gry grajac operacje skonczyly sie rundy czekam na nastepna mape klikam esc zeby zmienic sobie medal czy cos i nie moge juz dolaczyc do niczego bo nic niema trzeba wyjsc z gry kolejna rzecz nie dziala tym sie zajmijcie bo nic nie dziala dobrze
  • 1-AS-MAG-1
    edytowano czerwiec 2017
    Post edytowany. Powód: nie na temat!
    Posty inne niż zgłaszające poprawki do gry w formie punktów będą usuwane.

• 1-AS-MAG-1
    edytowano czerwiec 2017
    Post edytowany. Powód: nie na temat!Post edytowany. Powód: nie na temat!
  • KUBATRIIX
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2017
  • SkyZeWonsem
    1125 postsPosty: 1,138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2017
  • AlcedoPL
    38 postsPosty: 38Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Sky okazuje się że twórcy denuvo posługiwali się nielegalnym oprogramowaniem. Odsyłam pod link: http://pclab.pl/news74430.html
    W takiej sytuacji jedynym wyjściem DICE jest usunięcie "pirackiego" oprogramowania z bf.
  • SkyZeWonsem
    1125 postsPosty: 1,138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2017
  • AlcedoPL
    38 postsPosty: 38Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2017
  • AssembLeon_35r0
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja czekam głównie na:
    1 dodanie ulepszeń polowych więcej granatów ,amo szybszy bieg itd wtedy też gra zespołowa i wydawanie rozkazów miało by sens
    2 poprawę respow czy to na zabity koledze czy na punktach respy są tragiczne
  • KUBATRIIX
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    1 Nie wiem dlaczego zrezygnowali przecież to było dobre. Przydała by się druga apteczka choć z drugiej strony kogo tu reanimować jak 90% graczy naciska spację
    2 Respy to są denne. Najgorzej nie lubię jak nacisnę na flagę, a gra mnie stawia zamiast w jej okolicy to na krańcach map i znowu trzeba biec i biec. Nie ma przenoszonych spawnów więc ta gra powinna się zwać Runfield 1 tu się tylko biega i biega. Szkoda że nie ma statsów kto ile przebiegł w czasie rundy B)
    Ostatnio dokupiłem premium i żadnej rewelacji z nowymi mapami. Jako w BF4 były bardzie dopracowane mapy.
  • Kilgour-Alex
    496 postsPosty: 506Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano czerwiec 2017
    OMG cenzura i poprawianie postów na forum - no jestem w szoku...
    Adminowi który to poprawił i wywalił mój komentarz proponuję więcej luzu :)
    1. Niech w końcu ktoś naprawi dołączanie do kończącej sie operacji(poprzez opcję dołącz do dowolnej operacji) - od patcha dzieje mi sie tak 5 na 10 dołączeń - że trafiam do gry gdzie drużyna przegranych ma 10 pktów do końca.
    2. Miało działać że po operacji z automatu startuje nowa operacja... ale jeśli podczas "przełączania" dasz ESC to ekran się blokuje i nie mozna nawet meczu zacząć :) Jak ostatnio czekałem na odwrócone "role" w operacji a chciałem jeszcze raz wejść do wyników z poprzedniej operacji to w ogóle ekran się zablokował... dzięki działały ale nie dało się gry zacząć.
    Post edited by Kilgour-Alex on
  • fantasta83
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2017
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!