Battlefield 1 June update and Nivelle Nights map

2»

Komentarz

• Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ha ha update 4 gb jeśli sie nie mylę które dodaje jedną mapę brawo DICE :) w dodatku mapa nie zoptymalizowana i w niektórych miejscach do 30 FPS :D Widzę że chodzi tak jak była testowana na CTE :D czyli ludzie sprawdzili i mieli frajdę a oni nic tam nie zmienili tylko ją dodali :) kolejne brawo DICE :D brak słów :D
  • SkyZeWonsem
    1297 postsPosty: 1,310Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zagrałem po razie szturm i podbój - szajsowata, nudna typowa mapa.
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    W tej grze rządzi tylko snajper, wsparcie, snajper, wsparcie,snajper, wsparcie snajper, wsparcie .Balans ☹☹☹☹ a miały być widły papier nozyce
  • RepOfGamers-PL
    69 postsPosty: 75Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Zagrałem po razie szturm i podbój - szajsowata, nudna typowa mapa.

Szajsowata, nudna TYPOWA mapa? Po co grasz w tego BFa skoro on taki słabym te mapy takie beznadziejne i szajsowate?
    Fu*k logic...
  • SkyZeWonsem
    1297 postsPosty: 1,310Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano lipiec 2017
    A ty oceniasz zawartość po pudełku.Fu*k logic ...
  • RepOfGamers-PL
    A ty oceniasz zawartość po pudełku.Fu*k logic ...

Napisałeś, że jest nudna, szjasowata, jak typowa mapa, więc łatwo się domyślić, że masz jakieś "ale" do wielu map... w takim razie jaki jest sens grania...
  • SkyZeWonsem
    edytowano lipiec 2017
    Jak wychodzi "nowa" mapa to niech będzie coś nowego np. miejsko - leśna. A przepraszam - jest ciemno :0 Znaczy prawie - a to czyni różnice. Ciemna mapa marzenie i modły wielu graczy.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano lipiec 2017
    Tak się wtrącę - mi tam mapa w sumie pasuje :) nowa to nowa - kij że takie a nie inne rozstawienie punktów - kampy w każdym budynku :D plus ludzie pograją na niej 2-3 tygodnie i tyle będzie za zainteresowania :D Patrz przykład poprzedniej nowej nocnej mapki - jak weszła to ludzie grali - w zeszły weekend chciałem na niej pograć i nie znalazł żadnego obleganego serwera.
    BTW: Nasuwa mi się pytanie... jaki sens ma robienie mapy "nocnej" skoro większość graczy ma rozjaśnienie na 100 % i gra wygląda jak w dzień :D ?
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    BTW: Nasuwa mi się pytanie... jaki sens ma robienie mapy "nocnej" skoro większość graczy ma rozjaśnienie na 100 % i gra wygląda jak w dzień :D ?

Dla graczy "casualowych", którzy grają na maksymalnych detalach i cieszą się widokiem, rozgrywką, a nie współczynnikiem k/d.
  • SkyZeWonsem
    @Kilgour-Alex nie drażnij graczy co grają dla przyjemności :) Ty, ja i inni grają dla K/D. Nie czerpiemy przyjemności z rozgrywki bo nie potrafimy połączyć tych dwóch rzeczy w jedno ;) Prawdziwi "karzualowi" gracze zamykają tabele, mają mało punktów drużynowych, ogólnie nie ogarniają gry ale czerpią z niej przyjemność. Coś pisać muszą.
  • Kilgour-Alex
    @Kilgour-Alex nie drażnij graczy co grają dla przyjemności :) Ty, ja i inni grają dla K/D. Nie czerpiemy przyjemności z rozgrywki bo nie potrafimy połączyć tych dwóch rzeczy w jedno ;) Prawdziwi "karzualowi" gracze zamykają tabele, mają mało punktów drużynowych, ogólnie nie ogarniają gry ale czerpią z niej przyjemność. Coś pisać muszą.

Smutek :( faktycznie nie gram dla przyjemności liczy się jedynie K/D - ustawienia PROsa wszystko na LOW i jasność na 300 % :D nie zapominajmy o rozdziałce 320x200... tfuuu to był PRO QUAKE 1 :D tutaj 1024x768 :D
  • SkyZeWonsem
    edytowano lipiec 2017
    Jak to wygląda u osoby nastawionej tylko na K/D biegającej by zabijać z KM Madsenem z ustawieniami w większości na LOŁ
    2017.07.24-19.36_1.jpg
    Ci co grają dla przyjemności pewnie teksty o czitach wstawiają.
    2017.07.24-19.37_01_1.jpg
    2017.07.24-19.37_1.jpg
    2017-07-24.jpg
    A tutaj zapewne ci co grają dla przyjemności i "dużo" wnoszą do TP i PTFO
    2017.07.24-19.37_02_1.jpg
  • FISHBONE89
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czy tylko ja mam problem z czarnym ekranem po zakończeniu rundy na PC?
    Problem pojawia się prawie zawsze i tylko w trybie operacje.
  • RepOfGamers-PL
    edytowano sierpień 2017

[edytowane przez EA_Kuba] Gram (w zasadzie grałem, bo po 400 godzinach już mi się mocno znudziło) głównie podbój i operacje. Wygrywałem 8/10 meczy, w min 6-7 meczach na 10 byłym w pierwszej 5, co trzecia mapę wygrywałem (mówię o jakiś ostatnich 100-150 godzinach, gdy miałem już sporo doświadczenia). Nigdy nie grałem KD, ponieważ to nie cod...
    pierwszy mecz jaki wygrałem, miałem staty 15-25 (medyk) - i miałem więcej pkt niż gaymatico spamerzy...
    W podboju wystarczy przejmować cele i KD na poziomie 2-3:1 w zupełności wystarczą, by być pierwszym na liście.
    Trzeba tylko mieć mózg, gimbie.
    Post edited by EA_Kuba on
  • Kilgour-Alex
    edytowano sierpień 2017
    RepOfGamers-PL napisał użytkownik: »
    [Edytowane przez EA_Kuba] Gram (w zasadzie grałem, bo po 400 godzinach już mi się mocno znudziło) głównie podbój i operacje. Wygrywałem 8/10 meczy, w min 6-7 meczach na 10 byłym w pierwszej 5, co trzecia mapę wygrywałem (mówię o jakiś ostatnich 100-150 godzinach, gdy miałem już sporo doświadczenia). Nigdy nie grałem KD, ponieważ to nie cod...
    pierwszy mecz jaki wygrałem, miałem staty 15-25 (medyk) - i miałem więcej pkt niż gaymatico spamerzy...
    W podboju wystarczy przejmować cele i KD na poziomie 2-3:1 w zupełności wystarczą, by być pierwszym na liście.
    Trzeba tylko mieć mózg, gimbie.

Znawco i prograczu Battlefied proszę nas nie obrażać, każdy ma swoje zdanie.
    Nie musisz sie z nim zgadzać jednakże nie upoważnia Cię to do obrażania innych : >
    Post edited by EA_Kuba on
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    edytowano sierpień 2017
    Widzę, że zwykły post o aktualizacji przerodził się w mało konstruktywną dyskusję - przenoszę do Battlefield 1 - Dyskusje o wieściach. W przyszłości dodamy ponownie poprzednie aktualizacje do Battlefield 1 - Aktualizacje gry.

Flame-posty edytowane, zachęcam do zapoznania się z nowymi zasadami forum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!