,,Dziwne” zadanie

ArtezoGames
3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano czerwiec 2017
Witam serdecznie,
ostatnio podczas gry ukończyłem zadanie z trafieniem 5 headshotów ,,rosyjską snajperką”(wersja piechoty) w 1 rundzie. Czy jest to część jakiegoś zadania o którym mi nie wiadomo, czy też będzie to przyszły wymóg do odblokowania broni w nowym DLC ,,W imię cara” ?
Co o tym sądzicie?
Napomknę jeszcze, że wszystkie zadania związane z broniami wykonałem wcześniej.

P.S. Sorki, że nie w tym miejscu ale za pózno się zorientowałem, mea culpa :smile:

Komentarz

• patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To jest jakiś bug, bo nawet jak odblokujesz bronie z 'nie przejdą', to podczas grania i tak masz ten pasek postępu.
  • ArtezoGames
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Tja, rzeczywiście musi być coś na rzeczy, bo dzisiaj 'z czapy' ukończyłem 5 headshotów Gewehrem 95 :D. Ale w gruncie rzeczy ukończone paski z odblokowanych broni mi się już nie pokazują...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!