29 czerwca rusza zamknięta Alpha STAR WARS™ BATTLEFRONT™ II

Your3vilTwin
1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano lipiec 2017
STAR WARS™ BATTLEFRONT™ II
Closed Alpha: Welcome to the Test
You are invited to join the Star Wars™ Battlefront™ II Closed Alpha.

To help us create the best game possible at launch, we'd love for you to participate in this technical test. As the game is still under development, you may encounter some technical issues. Help us address those issues with your valuable feedback.

You will have the chance to charge through the streets of Theed, in a massive 40-player Galactic Assault of droids versus clones, to seize – or save – the Theed Royal Palace.

The Alpha will be available to play* starting 29th June at 8am UTC (1am PDT). To help save you time, you can already pre-load the game by following the instructions below.

The Closed Alpha materials are confidential information. Sharing or posting any information, screenshots, or videos on public forums or social channels is prohibited, as noted in the Alpha Agreement, the acceptance of which is required to participate in this test. The Alpha Agreement is found during installation of the Star Wars Battlefront II Closed Alpha.

The Star Wars Battlefront II Closed Alpha is playable in English only, and gives you a small taste of what the full game will include upon release. Further languages will be available in the final product.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech sprawdzi swoją skrzynkę pocztową. Może się załapał.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Post edited by Your3vilTwin on

Komentarz

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Jestem.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ty to akurat jesteś z przydziału... :smile:

I jak wrażenia?
    Ja po 4 rundach mam ochotę to wywalić z dysku.
    Menu jak w BF1, żadnego wpływu na wybór serwera (więc czasami rzucało mnie na takie z pingiem 400). Kiepski balans, auto odnawianie życia w pojazdach, upośledzona mechanika z pierwszego "nowożytnego" Battlefronta. Nie dopatrzyłem się żadnej opcji rozgrywki ze znajomymi. Po zakończeniu rundy i kliknięciu "kontynuuj" dzieją się cuda...

Na plus jedynie to, że jest trochę trudniejsza. A no i mapa bardziej szczegółowa. No i nadspodziewanie dobrze zoptymalizowane jak na Alphe.

P.S.: Tak mam świadomość, że to Alpha i jeszcze pierdyliard rzeczy może się zmienić.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2017
    Tu może będą jakieś filmy...
    Post edited by Your3vilTwin on

• SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Premium nie będzie potrzebne by zarabiać - Pay to win.
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano czerwiec 2017
    Y3T
    wywal te filmy.

ps.
    Klucz mam z normalnego przydziału.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2017
    No niech będzie.

Wiem że nie można umieszczać nic z alphy, ale czemu mam je wywalać skoro na początku jest "sponsored by EA"?

• xSzaty
    edytowano lipiec 2017
    Jeśli chcesz być uczniem Wonsa i udowadniać, że koń nie ma garba... lepiej dmuchać na zimne.

• SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie cykaj :P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!