Szybkie pytanie. Szybka odpowiedź jak....

GibraPL
11 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Szybkie pytanie. Szybka odpowiedź jak zdobyć części do tych noży i pałek bo ładnie wyglądają, a chciałbym jakiś nowy.

Z góry dziękuje.
Pozdrawiam. :)

Komentarz

• RepOfGamers-PL
    69 postsPosty: 75Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    GibraPL napisał użytkownik: »
    Szybkie pytanie. Szybka odpowiedź jak zdobyć części do tych noży i pałek bo ładnie wyglądają, a chciałbym jakiś nowy.

Zdobywa się je z pakietów bojowych. Gdy wejdziesz na zakładkę pakietów i przejrzysz sobie, jakie w danym tygodniu są dostępne skórki, to na samym dole będziesz miał informację o potencjalnych bonusach i tam są te puzzle. Możesz też kupować części po ok 4800-5000 sztuk złomu, czego oczywiście nie polecam.

Maczuga Bartek wymiata:)
  • GibraPL
    11 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Dzięki piękne :)
  • CzlozSiekier
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Mam wszystkie części maczugi Bartek, tj 5 sztuk. I nic z tego nie wynika. nie pokazuje się w dostosowaniu żołnierza, żeby móc jej użyć. Co zrobić, żeby móc nią dysponować?
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    CzlozSiekier napisał użytkownik: »
    Mam wszystkie części maczugi Bartek, tj 5 sztuk. I nic z tego nie wynika. nie pokazuje się w dostosowaniu żołnierza, żeby móc jej użyć. Co zrobić, żeby móc nią dysponować?

Wejdź w pakiety bojowe > części. Gdzieś tam się ją montuje z tego co pamiętam.
  • tymek042
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mam pytanie dlc jest potrzebne do odblokowywania broni taki jak Chauchat?
  • LukaszX1992
    104 postsPosty: 104Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    tymek042 napisał użytkownik: »
    Mam pytanie dlc jest potrzebne do odblokowywania broni taki jak Chauchat?

Tak.
  • tymek042
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Dzięki za odpowiedź
  • JanKiller69
    330 postsPosty: 335Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To mogę dodać że części broni możesz kupić też za złom
    W zakładce ,, wymień ,, co jakiś czas jest coś innego
    Skórki do broni , premia PD i część do noża czy maczugi
    Po uzyskaniu 5 części wchodzimy w ,, części ,, klikamy na np maczugę i klikamy ,, zamontuj ,,
  • BabKaFerDka
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Mam pytanie jeśli ja kupie koledze premium w bf1 jako prezent za 54 zł a on nie ma bf1 to otrzymując ten prezent czyli premium dostanie też bf 1 ?
  • SkyZeWonsem
    1039 postsPosty: 1,051Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie dostanie.
  • JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    To już lepiej kupić Rewolucję, tam jest i gra i premium.
  • BabKaFerDka
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Co mam zrobic jeśli mam premium w bf 1 a nie dostaje comiesięcznych skrzynek ?
  • SkyZeWonsem
    1039 postsPosty: 1,051Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Olać to.
  • JanKiller69
    330 postsPosty: 335Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak Ci na tym zależy to dzwoń do supportu
    Albo olej :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!