Łap cheatera

Kilgour-Alex
497 postsPosty: 507Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano lipiec 2017
hej dzisiaj udało mi się złapać i nagrać jednego Pana :D Ksywka BloodSta1n - gdzie należy to zgłosić poza zaraportowaniem go na origin ?

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1231 postsPosty: 1,244Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Na pewno nie tu. Admin zazwyczaj uaktywnia się gdy ktoś piętnuje "uczciwego" gracza i usuwa wątek z ostrzeżeniem. Tak mówi regulamin. A co do zgłoszeń - Origin to max na co tą grę stać.
  • MarcinHD1
    253 postsPosty: 266Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie ma sensu tego nigdzie składać. Jestem przekonany, że nikt się tym nie zajmuje. Co wyłapie automat to wyłapie i tyle.
  • Kilgour-Alex
    497 postsPosty: 507Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Powiem szczerze że nie przywracacie mi wiary w drugiego człowieka swoimi wypowiedziami :D
  • SkyZeWonsem
    1231 postsPosty: 1,244Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jednego dupka 3x raportowałem w dużych odstępach czasowych. Nadal gra. W stopce masz link do kanału. Obecnie zlewamy temat wyłapywania czitów. Szkoda czasu.
  • Kilgour-Alex
    Jak chcesz i możesz to dorzuć mój filmik do tej listy :) mogę Ci nawet sam film przesłać żebyś ze swojego kanału wrzucił :)
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Jednego dupka 3x raportowałem w dużych odstępach czasowych. Nadal gra. W stopce masz link do kanału. Obecnie zlewamy temat wyłapywania czitów. Szkoda czasu.

Haah, tez raz trafilem na tego gostka, tez go zglaszalem wraz z filmikiem jaki mu zrobilem. Widac, chyba bardzo go lubia skoro tego "ewidentnego" cheatera nie banuja.
  • TheGhartan
    146 postsPosty: 151Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tez mam jednego niejaki EquillMaster, koleś biegał a właściwie przeważnie leżał z MG 15 nA i walił same headshoty.
    Został zaraportowany przez wszystkich pozostałych 39 graczy, czy to coś dało ? Nie wiem.
    ZNvL2Y.png
    fEW8DR.png

• LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Tez mam jednego niejaki EquillMaster, koleś biegał a właściwie przeważnie leżał z MG 15 nA i walił same headshoty.
    Został zaraportowany przez wszystkich pozostałych 39 graczy, czy to coś dało ? Nie wiem.
    ZNvL2Y.png
    fEW8DR.png

Ja pierdziele, widzialem wiele ale takiej ilosci zaojstw to chyba jeszcze nie :D No i gdzie radosc z gry, grajac na czitach i zabijac wszystkich jak wlezie bez wysilku? Rownie dobrze moglbym patrzec w telewizji jak dwoje ludzi gra w szachy, nie ublizajac nic oczywiscie grze w szachy :)
  • Kilgour-Alex
    Łooo ale koleś musi mieć KD :D w sumie to sprawdziłem i chyba czity odpalił niedawno bo ma zaledwie 3,7 :hushed: http://bf1stats.com/pc/EquillMaster
    Zresztą niezły paradoks koleś oszukuje i nie banują a wystarczy ze @SkyZeWonsem nabije więcej fragów i już potrafią uglebić :D Sky jakichś chyba tanich czitów używałeś :P
  • SkyZeWonsem
    Znalazłem na chomiku :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!