Nowy Xbox One X a multi w BFa.

lB0GUSl
13 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam!
W tej chwili są spadki FPS jak sie pojawi nowy xbox podejrzewam że będzie trzymał stałe 60. Wydaje mi się że to będzie niewporzadku w stosunku do tych co będą grać na starym xbox

Komentarz

• oOTomekOo
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zawsze można kupić nowego X.

Na PC, Cię nikt nie pyta czy grasz na integrze czy na 1080. To też nie sprawiedliwe, Ci z integry powinni grać z tymi na integrze.
  • LukaszX1992
    137 postsPosty: 137Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    oOTomekOo napisał użytkownik: »
    Zawsze można kupić nowego X.

Na PC, Cię nikt nie pyta czy grasz na integrze czy na 1080. To też nie sprawiedliwe, Ci z integry powinni grać z tymi na integrze.

Dokładnie, a co ludzie grający na PC mają powiedzieć?
    Każdy ma inną myszkę, klawiaturę, monitor i ilość FPS.
    Zresztą na XBOX ONE X zwiększą tylko rozdzielczość do 4K i już będzie się dławił, bo ma bardzo słaby procesor.
  • lB0GUSl
    13 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ale ja kolego założyłem temat w dziale konsol a nie PC więc co ma piernik do wiatraka? To że na PC są te różnice to ja wiem bo sam grałem na PC odkąd pamiętami i m.in. dlatego przeszedlem na konsole by miec większe poczucie sprawiedliwej rozgrywki. Ja wiem że zawsze można kupić nowego Xboxa ale nie każdego na to stać więc znowu deweloperzy dzielą graczy. A to przecież dalej ta sama generacja tylko bebechy lepsze a co za tym idzie Stałe 60 FPS. Rozdziałki nie zwiększą bo BF nie dostanie patcha.
  • SkyZeWonsem
    1262 postsPosty: 1,275Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Sprawiedliwość kończy się gdy do konsoli podłączysz mysz i klawiaturę :)
  • lB0GUSl
    Niesprawdzalem tego ale z tego co wiem to nie jest to takie proste o po drugie niedaje to takiego efektu jakby sie gralo na PC.
  • seb0l11
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Też sie zastnawiam jak to będzie mam nadzieje że do dużego podziału nie dojdzie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!