Wspólne granie.

SportGalosh
21 postsPosty: 22Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
Zapraszam wszystkich chętnych do grania w większym gronie, posiadam tsa,można grać rano,wieczorem,w pracy -jak szef nie widzi.
Jestem o rożnych porach,także w dzień.W przeciwieństwie do innych można użyć mocniejszego słowa,dać upust emocjom,wspólnie się pośmiać.

Zapraszam do dodawania na originie - SportGalosh.
Chętnym wyślę adres ts3.
Pozdrawiam.

Komentarz

• JanTwardy
    66 postsPosty: 74Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Hej Galosh,

Pamietam ze gralismy chyba z raz czy dwa razem i bylo wesolo. Ty chyba preferujesz podobj? Ale jak bys mial ochote na rush to zapraszam do nas Ts: 5.135.88.211 Jesli gramy to zwykle pozniej od 21.
  • SportGalosh
    Cześć.

Dziękuję za zaproszenie ,na pewno zajrzę do tak wspaniałej kompaniji.
    Rzeczywiście preferuję podbój,ale może potrzebna jest odmiana.
  • SportGalosh
    edytowano sierpień 2017
    Adres ts- cyngiel-pl.gclan.pl

Pozdrawiam.
    Post edited by SportGalosh on
  • SportGalosh
    Siup
  • sebb0n3
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    wysłałem zapro :) świeżak troszek ale sie naucze :D
  • SportGalosh
    Zmiana adresu ts3

cyngiel-pl.gclan.pl

• hobbs2JZ
    3 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Okej, dzisiaj mogę coś ciupnąć z wami późniejszym wieczorem.
  • SportGalosh
    Spoko ,zapraszamy.
  • SportGalosh
    Podbijam.
  • WyslannikBoga
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    WItam. Wysłałem zaproszenie :)
  • SportGalosh
    Zaproszenie doszło,zapraszam na ts3.
  • SportGalosh
    Siup.
  • SportGalosh
    Up
  • MATLOOO
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam!Wysłałem zaproszenie .Zazwyczaj gram na pub sam ale to się robi nudne i chętnie pogram z ekipą;)
  • MATLOOO
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    ten ts działa ?nie mogę się połączyć
  • SportGalosh
    cyngiel-pl.gclan.pl
    Jak na razie nie było problemów z tym ts.
  • Dziku-ADMlN
    78 postsPosty: 89Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano 21 maj
    Zapraszamy do plutonu SAT. 100% Chill game w zwariowanym dojrzałym teamie. Organizujemy zloty integracyjno zakrapiane, gramy aktywnie :) Kontakt: Albo najcul.net-speak.pl albo na PW: https://www.facebook.com/Najcul161
  • SportGalosh
    cyngiel-pl.gclan.pl

Cały czas aktualne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!