Crysis 1 po 10 latach w 4k

JanTwardy
126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano lipiec 2017
Zobaczcie tu https://tvgry.pl/wideo.asp?ID=7174

Crysis 1 - Jak dla mnie zaj_ebista gra, malo ktora gra mnie tak zauroczyla i nie chodzi tu tylko o grafike ale otwarta przestrzen. Skafander ktory naprawde umozliwial gre na rozne sposoby. Kto gral 10 lat temu ten pewnie pamieta. Gra niedoceniona ze wzgledu na swego czasu bardzo wysokie wymagnia sprzetowe. Multi byl ekstra.

Kolejne czesci slabe, poszli w strone coda.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1193 postsPosty: 1,223Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wysokie wymagania to zdecydowanie mało powiedziane. Te 10 lat temu mój komp był w stanie wykrzesać z siebie max 20-30 FPS w tej grze. Dopiero ze 2 komputery później byłem w stanie zagrać w nią komfortowo. I faktycznie na pierwszej odsłonie ta seria powinna się zakończyć. Później już było tylko gorzej.

Jeżeli lubisz podziwiać otwarte światy i widoczki w grach to polecam Ghost Reacon Wildlands. Naprawdę gra jest przepiękna a wykreowany świat OGROMNY. Ośnieżone szczyty, stepy, pustynia, dżungla, mokradła... Wszystko wygląda przepięknie. No ale do pozostałych aspektów trzeba mieć anielską cierpliwość. Obszar podzielony jest na prowincje. Jeżeli zrobisz wszystkie zadania w jednej to możesz śmiało to wszystko przemnożyć x20. Pod pod względem powtarzalności GR:W pobiło chyba wszystkie gry w jakie do tej pory grałem. W co-opie ze znajomymi można się świetnie wybawić, tym bardziej że gra pozwala do tego samego zadania podejść na wiele różnych sposobów. Do tego szykują jakieś PvP.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!