Szukam aktorów do filmów z BF1

Ka4cio21
58 postsPosty: 82Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Tak jak w temacie ktoś chętny?
Chodzi o to że chciałbym nagrać z wami jakiś zwiastun z gry, lecz gdy będzie nas więcej możemy pomyśleć nad filmem. Oczywiście potrzebny TS3.

Komentarz

• BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ale jak zwiastun z gry, która jest od roku ? No dobra a ten film to pełnometrażowy będzie ? Zawsze chciałem w filmie wystąpić i być sławnym .. jakie wynagrodzenie za rolę pierwszoplanową i drugoplanową ? Mogę być chociaż statystą ? B)
  • Ka4cio21
    58 postsPosty: 82Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Słuchaj dodaj mnie na origin a ja podam Ci na czacie ip TS3 i pogadamy
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2017
    Haha dobre Tiger. Kręcicie już? Można jeszcze dołączyć ;)? Trochę gruby jestem :( Mogę czołgiem jeździć.
  • Ka4cio21
    Jasne że można dołączyć :) Dodaj mnie na Origin to pogadamy
  • Dawid5052Game
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano sierpień 2017
    Albo ni
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!