BF 1 nie uruchamia się

BS_ScrickUUU
postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Witam. Ostatnio mam problemy z BF1, a mianowicie gra mi się nie może włączyć.. Znaczy, włącza się, ale uruchamia się w oknie i się crashuje. Nie mogę nic kliknąć a ekran jest czarny. Probowalem naprawić grę przez origina ale nic nie daje. Dzień wczesniej nie mogłem w opcjach zmienić ekranu na pełny - ekran migał, jakby chciał uruchomić się w pełnym oknie ale nie mógł.. Pomocy..

Komentarz

• Revan2000s
    98 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 103 Member
    Hej.
    Niestety, ale założyłeś ten temat w złym miejscu. Jest to dział związany z konsolą Xbox.
    No, ale dobrze przechodząc do rzeczy. Spróbuj wykonać poniższe kroki:
    1.Wyłącz zaporę oraz antywirusa na czas gry.
    2. Wyłącz opcję Origin w grze oraz zapisywanie w chmurze. (Możesz zrobić to w ustawieniach aplikacji Origin)
    3. Zaktualizuj sterowniki graficzne.
    4. Wykonaj reinstalację plików C++.
    Przejdź do C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 1\__Installer\vc\vc2013\redist
    Naciśnij PPM na vcredist_x64.exe, uruchom jako administrator i podążaj za aplikacją.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!