Konkurs - Wyzwanie

Rydzu2015
89 postsPosty: 97Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Cześć
Mam dla was konkurs - wyzwanie :smile:
Zagrajcie jako zwiadowca,nagrajcie swoją najlepszą akcję i wstawcie tutaj link do swojego film
Film nie może być dłuższy niż jedna minuta
Nie może to być składanka akcji
Wyzwanie/Konkurs trwać będzie do 25.08.2017 godz.23:59
27.082017 wybiorę najlepszą akcję i skontaktuje się ze zwycięzcą
Nagrodą jest podkładka pod mysz firmy Logitech G640 Edycja Battlefield 1
832ddc728f62e18dmed.jpg

Komentarz

• bulgar1986
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
  • Cyrtafix
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Akcja ze streamu :-)
  • michu1799
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Akcja z dzisiaj :)
  • Kratosek336
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Pierwszy Kill taki dziwny ale to skutek przycięcia klipu wszystko by tylko było mniej niż minuta, link tutaj -->
  • M1gacz3
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Mój aktualny rekord w odległości - 537 metrów.
  • Your3vilTwin
    651 postsPosty: 673Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano 20 sierpień

Dodatkowo w bonusie prezentuję jak jak pięknie skopana jest animacja przeładowania w MH w 0:49. Na początku szarży mam 0/28 naboi. Po zakończeniu szarży pojawia się 1/27. Dzięki DICE.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    89 postsPosty: 102Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 21 sierpień
    A u mnie tylko jeden kill, dodam że grałem zwiadowcą co widać w 7s :)

Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    89 postsPosty: 97Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Jutro ostatni dzień,czyli sporo czasu na zrobienie dobrej akcji :smile:
    Powodzenia
  • spitfiresiemion
    36 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano 25 sierpień
    EDIT: zmieniam zgłoszenie, wolę to:

Mod na Answers HQ. Jakimś cudem z dogtagiem DICE Friends.
    Youtube

• Rydzu2015
    Dziękuję wszystkim za udział w konkursie,w niedziele ogłoszę wynik i skontaktuje się ze zwycięzcą :smile:
  • Rydzu2015
    edytowano 27 sierpień
    Jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie wszystkie filmy są fantastyczne i wybór nie był łatwy
    Zwycięzcą jest Your3vilTwin
    Gratuluje

Bądźcie czujni bo to nie ostatnia podkładka :wink:
  • Your3vilTwin
    651 postsPosty: 673Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Dziękuję.

Ja ze swojej strony stawiałem video od Cyrtafixa :smile:

Chciałem podziękować wszystkim za wrzucone filmy. Faktycznie są niezłe (te które nie spełniają warunków również). Dziękuję również kumplom z klanu TGS. Tylko i wyłącznie oni motywują mnie do uruchomienia tej gry raz na jakiś czas. Bez ich wsparcia na polu bitwy ten film by nie powstał. W przyszłym tygodniu również rzucę pomysł na forum klanowym. Może również zorganizujemy jakiś konkurs dla społeczności Battleloga.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Cyrtafix
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Gratuluję Your3vilTwin. Ja tylko wrzuciłem dla konkurencji :-). Rydzu dodaj mnie bo jak będziesz robił kolejny konkurs to wrzucę na fanpage battlefield polska :-).
    Pozdrawiam :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.