Ostatnie zadanie Widmo (PS3)

Player_gfd0wr0l
3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
Witam poszukuję 3 osób do odblokowania łuku Widmo. Posiadam wszystkie DOG TAGI i zadania widmo, tak Wiem że można go podnieść ale bardziej rozchodzi mi się o te ostatnie zadanie :smile: PSN: R4zzzKiller46 PS. PlayStation3 i dogadamy się na priv ps3

Komentarz

• marcin90s
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Jestem chętny, tylko najpierw muszę znaleźć któryś nieśmiertelnik, jakoś słabo mi to na razie idzie (chyba że pomożesz :smile: ). Zadania mam zrobione. Jakby co to mój nick PSN: mrcnsdwsk
  • Player_gfd0wr0l
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Dobra odezwę się na PSN 16.08 o 16 i pomoga Ci w szukaniu.
  • marcin90s
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    edytowano sierpień 2017
    OK. Fajnie jakbyś miał Skype.

Edit: Dobra, mam już 2 nieśmiertelniki z Kryptonimu Młot i Operacji Zamieć. Jak ogarniesz jeszcze 2 chętnych to daj znać.
    Edit 2: Mam już wszystkie. Jednego ziomka jestem w stanie namówić, także pozostaje nam jeszcze jedna osoba.
    Post edited by marcin90s on
  • SKORY30
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja Bardzo chętne dołączę bo nikogo nie mogę znaleść do windy....
  • Player_gfd0wr0l
    Dobra to marcin90s i SKORY30 dawajcie jutro 17 na ps3
  • SKORY30
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nie ma sprawy Bedę na pewno :)
  • SKORY30
    Ja Jestem......
  • SKORY30
    ???????
  • SKORY30
    Ogarnięte, Wielkie dzięki Marcin90s :) Jeśli ktoś potrzebuje zjechać windą lub potrzebuje pomocy w szukaniu dog tagów chętnie pomogę.... Nick Psn: SKORY30
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!