[PS3] Zmiana nicku w grze

marcin90s
6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
Witam.
Da się jakoś zmienić nick w grze? Obecnie pokazuje mi taki, jak mam nazwę użytkownika PSN, próbowałem przez Origin i edycję konta, jednak to nic nie dało. W niektórych miejscach na Battlelogu się zmienił, jednak nazwa żołnierza została stara. Czy jest jakiś sposób na to?

Komentarz

• Amego_RS
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Nie da się. Jeśli chcesz inny nick musisz sobie zrobić nowe konto w PSN
  • liquid_ssssnake
    20 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Jeszcze kilka lat i firmware 10.0 do PS4 da możliwość zmiany nicków co jest możliwe od kilku lat u konkurencji, cierpliwie czekamy :)

• marcin90s
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Dzięki za odpowiedzi.
  • liquid_ssssnake
    20 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nie ma za co, jako ciekawostę dorzucę info, w Japonii zmiana PSNid jest możliwa od dawna, jak widać jest to możliwe.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!