Voice chat w BF1

Agent_Marczuk
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Mam pytanie. Czy tylko mnie irytuję brak jakiejkolwiek komunikacji w grze BF1? Kupując tą grę, najbardziej mi zależało by się komunikować (m.in po angielsku), gdyż uważam, że to dostarcza znacznie więcej frajdy i zacznie polepsza rozgrywkę. Niestety po zakupie owej gry, szybko się zorientowałem, że nikt z tej opcji nie korzysta. Nie to, że nie mają mikrofonu tylko graczy to najnormalniej nie obchodzi, co mnie bardzo zdziwiło, gdyż grałem w wiele sieciowych gier i to jest pierwszy taki przypadek.

Komentarz

• JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ludzie korzystaja glownie z "swojej" komunikacji glosowej jak TeamSpaek czy Ventrilo a nie tej wbudowanej w BF'a.
    Gra samemu bez komunikacji tez by mnie irytowala i nudzila. Polecam dolaczyc do jakiegos klanu/grupy. Tak z "randomami" na serwerze to sie raczej nie dogadasz.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!