dramatycznie słaby poziom działania serwerów

itsONLYinstinct
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
edytowano lipiec 2016

czy dice wgl ma zamiar zrobić coś z tymi serwerami? przecież serwery na ps4 w tej grze działają jak jakiś żart, niezależnie od tego kto ma jaki internet ani gdzie kto mieszka

nie wiem czy tak było od samego początku tej gry bo na ps4 zacząłem grać jakieś 3 tygodnie temu, ale mam ogromne problemy i nie tylko ja, większość ludzi z którymi gram dyskutuje tylko o tym jak te sewery są... (i tu powinno paść niecenzuralne słowo)

Komentarz

• Kais9916
    5 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Gram od kilku dni i jeszcze nie miałem żadnych problemów z serwerami.
  • Voltz__U_L_T_R_A
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    edytowano sierpień 2016

karol99 Nie masz żadnych opóźnień ? Tych małych ikonek z prawej strony TV? Bo ja mam net 40/40 i mam te z*** opóźnienia, więc ty też je masz bo każdy je ma.

Post edited by GladkiPL on
  • Kais9916
    5 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Na początku nic nie było a teraz się zdarza ale nie jest to odczuwalne i widoczne sa tylko te ikonki ale nie spowalnia to gry
  • HarroldBrown
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

dzisiaj co chwila wywala mnie z (różnych) serwerów po kilka razy na rundę: "utraciłeś połączeni…" :( o co, krówa, kaman???

• HarroldBrown
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

ktoś zwróci kasiorkę za wykupiony dostęp do serwerów???

• Lik3Whisky
    5 postsPosty: 14Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano sierpień 2016
    Nikt kasy nie zwróci... Serwery mozna bylo wczoraj o kant ☹☹☹☹ rozbić. Pisze 4/24 graczy, wchodze a tam kolejka 10/10 ;) Wywalanie z konta EA dodatkowo w trakcie gry. Już wyłącznie BF1 interesuje oraz BF4 wersja tylko dla pecetowców? Zajmijcie sie w koncu starą gwardią nie tylko nową!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!