Czym jest spowodowany ten błąd w bf1???

kryterium23
4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

Komentarz

• Falth22
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Mam identycznie od wczoraj, na kilku różnych klasach to jakaś paranoja jest. Dostałeś jakąś odpowiedź?
  • kryterium23
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    jak widać to nie myślę że to jest jakiś problem z netem ale pewności nie mam
    Falth22 napisał użytkownik: »
    Mam identycznie od wczoraj, na kilku różnych klasach to jakaś paranoja jest. Dostałeś jakąś odpowiedź?

• hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Miałem właśnie to samo dziś, zaczeło się jakoś pod koniec rundy nikogo nie można było zabić z broni jedynie działały granaty , w następnej rundzie to samo .Jakiś bug pewnie i do poprawki .Pisze żeby było widać, że nie jesteście sami z tym problemem. >:)
  • kryterium23

hrabiastrus napisał użytkownik: »
    Miałem właśnie to samo dziś, zaczeło się jakoś pod koniec rundy nikogo nie można było zabić z broni jedynie działały granaty , w następnej rundzie to samo .Jakiś bug pewnie i do poprawki .Pisze żeby było widać, że nie jesteście sami z tym problemem. >:)

Dzięki za komentarz szkoda tylko że nikt nie potrafi wyjaśnić tej anomali
  • _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    kryterium23 napisał użytkownik: »

bo to pytanie raczej do EA a nie do forumowiczów.Zapytaj wsparcie tech.

Ja niczego takiego nie doświadczyłem.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • kryterium23
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    kryterium23 napisał użytkownik: »

bo to pytanie raczej do EA a nie do forumowiczów.Zapytaj wsparcie tech.

Ja niczego takiego nie doświadczyłem.

jak na razie problem znikł a co do obrazu planety i odradzanie na martwych sojusznikach nadal występuje chodź nie jest to tak irytujące
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!