BANY A UPRAWNIENIA

TonyForma
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam, chciałem dowiedzieć się jak wygląda syt. dot. banów na prywatnych serwerach względem praw właściciela. Czy właściciel serwera może ustawić bana niewinnemu graczowi, który był kulturalny i niczym sobie nie zasłużył np. za kolor skóry lub podejrzenie korzystania z cheatów ? Rozumiem, że jest to serwer wynajęty i osoba która go wynajęła może sporo, ale zawsze są jakieś granice. W końcu najemca tego serwera też jest zobowiązany regulaminem z EA. Jak wygląda to ze strony EA?

PS. Tak, chodzi o mnie. Komuś musiałem zajść za skórę

Komentarz

• MaxUnited89
    171 postsPosty: 175Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie wiem czy się da nałożyć ban komukolwiek na wynajętym serwie, jednakże jeśli się wreszcie da nałożyć ban to dobrze to słyszeć. A Tobie kolego życzę powodzenia na innych serwach :)
  • JeffNox
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    To jest samowolka robią sobie co chcą przegrywy małe , ja też dostałem bana na tydzień bo jakiegoś dzieciaka zabijałem a on płakał na czacie , dla otrzymania bana powinna być oddzielna sekcja opis sytuacji + Screenshot albo jakieś nagranie podparte tym czy używasz haksów czy też zrobiłeś coś nielegalnego + do tego punkt z regulaminu i dopiero etap karania jeśli jest wszystko czarno na białym , inaczej robią sobie co chcą aa i zapomniałem przecież unbana ci nie zrobią bo coś tam i ta ich cała paplanina że używasz haksów ale dowodu ci nie przedstawią bo nie mają gdzie sens gdzie logika.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!