O co chodzi z "Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek"

«13
CZAK_Games
12 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
O co chodzi z ""Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek" jak to odblokować ??
Nie rozumiem o co w tym chodzi ?? ktoś mi to przetłumaczy na j polski ??

Komentarz

• TheGhartan
    146 postsPosty: 151Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Musisz ukończyć 3 z 5 zadań których ikony masz pierwsze od góry po jednym dla medyka, wsparcia, szturmowca, zwiadowcy i jedno ogólne.
  • patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dodam tylko że nie trzeba robić po kolei, wpadają jak zadania w bf4. Po prostu graj i same się odblokują.
  • SkyZeWonsem
    1242 postsPosty: 1,255Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2017
    A ma ktoś problem z tym pierwszym zadaniem. Mi w żaden sposób nie zalicza.
    2017.09.06-18.43.png
    Chyba, że znowu coś źle przetłumaczyli jak - uszkodź tory.
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2017
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Też mi tego nie zalicza ale nie potrafię znaleźć angielskiej wersji więc nie wiem czy błąd w tłumaczeniu czy jakiś bug ...
    Edit :
    Znalazłem po angielsku " Heal 10 different squad members " więc to jakiś bug :)

Post edited by BlueTiger07 on
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Też mi tego nie zalicza ale nie potrafię znaleźć angielskiej wersji więc nie wiem czy błąd w tłumaczeniu czy jakiś bug ...
    Edit :
    Znalazłem po angielsku " Heal 10 different squad members " więc to jakiś bug :)

i tak troche do bani bo wychodzi na to że jak w jednej rundzie chcesz to zrobić to musisz zmienić 2 razy drużyny a w sumie zaliczyć 3 (najlepiej pełne)
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2017
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    i tak troche do bani bo wychodzi na to że jak w jednej rundzie chcesz to zrobić to musisz zmienić 2 razy drużyny a w sumie zaliczyć 3 (najlepiej pełne)
    Nie jest napisane, że ma to być w jednej rundzie, to powinno po prostu samo wejść po paru rundach jak reanimacje a nie zalicza tego tematu w żaden sposób ..
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Nie jest napisane, że ma to być w jednej rundzie, to powinno po prostu samo wejść po paru rundach jak reanimacje a nie zalicza tego tematu w żaden sposób ..

Wiem że nie jest napisane w 1 rundzie ale gdybyś chciał to musisz zmieniać drużyny co jest delikatnie mówiąc głupie bynajmniej dla mnie.
  • SkyZeWonsem
    1242 postsPosty: 1,255Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dla mnie odblokowanie specjalizacji powinno mieć jakiś sens. Tu w tych nie ma. A to zestrzel samolot z KM, zabij 50-u z granatnika itp. Nie są trudne ale beznadziejnie skonstruowane. Medyk powinien mieć typowe zadania związane z leczeniem i reanimacja. W żadnym przypadku nie powinno być mowy o granatnikach. Podobnie wsparcie - amunicja, moździerz ale nie - dali zniszcz pojazd z kuszy. Owszem wszystkiego nie trzeba robić ale tak czy siak jest totalna kupa.
    Z innej beczki - obecnie serwery to dno totalne. Lagi, warujący ping. Na dodatkach to chyba same kacapy siedzą. Podniecili się, że "ich" klimaty. Zresztą niech tam siedzą bo te mapy to dno i kupa mułu. Poprzednie DLC zdecydowanie lepsze.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2017
    Y4hsuer.png

Zrobione :) nawet łatwe. Niestety trzeba zrobić w jednej rundzie, bo inaczej resetuje postęp (bug?). Proponuję wybrać jakąś większą operację, gdzie broniący mają większą szansę na wygraną np. Żelazne Mury (Monte Grappa).
    Wchodzimy do drużyny broniącej, leczymy 4 różnych członków naszej drużyny (squad), zmieniamy drużynę na inną, znowu leczymy 4 członków i tak dalej. I teraz najważniejsze - 3 bataliony wroga są liczone jako jedna runda - jeżeli nie zdołamy obronić ostatniego sektora i zmieni się mapa (z Monte Grappy na Skraj Monarchii) to tak jakby skończyła się runda i postęp zostanie zresetowany. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to można zmienić zespół (z broniącego na atakujący).
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Ja tam odpuściłem to na rzecz zabicia strzykawką. To bez problemu zrobisz. Jeden podbój i po sprawie.
  • BlueTiger07
    No to albo jakiś bug albo błąd w opisie, obstawiam bug bo zmienianie kilka razy drużyny w trakcie rundy jest idiotyczne i pozbawione sensu jak już wspomniał Chaos. Również zrobiłem strzykawkę nie mogąc tego ogarnąć B)
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Niektóre wymagania są naprawdę ko(s)miczne. Zabij 5ciu kawalerzystów strzałem w głowę, wysadź 40 telegrafów, choć i tak najgłupsze są te przywiązane do konkretnej mapy. Rozumiem wymogi typu 'wygraj 50 meczy', ale te bazujące tylko na szczęściu nie świadczą o zaangażowaniu ani umiejętnościach.

@SkyZeWonsem dobrze prawi, dorzuciłbym do tego wymogi poziomowe - ogólne oraz danych klas żeby wspinanie się po drabince miało sens. Tymczasem jednak idę campić z minami w pobliżu bazy wroga.
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Z tymi kawalerzystami to faktycznie jakiś geniusz z DICE pociąsnął.
  • TheGhartan
    146 postsPosty: 151Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W każdym zadaniu jedna pozycja jest o wiele trudniejsza od pozostałych, dlatego wystarczy wykonać tylko 5 z 6-ściu aby odblokować perke podstawową.Myślę że ta trudniejsza część jest potrzebna do odblokowania drugiego poziomu perki.
  • SkyZeWonsem
    Jak ktoś będzie robił zadanie z przejechaniem pojazdem to najlepiej na koniu :) Zalicza a na dodatek można dźgać lancą. Dwa w jednym.
  • CZAK_Games
    12 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    to 50 strzałów jest nie do wykonania bo nie ma serwerów z tą mapą
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czyli właściwie zadania tak jak ostatnio standard w wykonaniu DICE. Tak bardzo z doopy, że nikt nie rozumie ich sensu :)
    Trochę tych odblokowań było ale jakiś niemożliwych nie ma. Są głupie i irytujące ale zaraz niemożliwe. Większość i tak człowiek nie użyje bo są do niczego.
  • patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Najbardziej myślę przydadzą mi się ulepszenia medyka, zwłaszcza dymne na drugim poziomie ;)
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak dla mnie must have dla każdej klasy to perk, gdzie jesteśmy niewidoczni dla flar spotujących. I tak jak mówi @patpatrykowski - dla medyka dym do podnoszenia + 20% do sprintu po wskrzeszeniu - latam jak przecinak :D I taka mała zagwozdka przy wsparciuchu:

ynSTEJA.jpg

Przy takim ustawieniu perków i rozstawieniu dwójnogu, teoretycznie powinniśmy być niepokonani jak Gołota... ale trochę to potestowałem i jednak jakiś tam efekt przygwożdżenia jest, albo przynajmniej tak mi się wydaję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!