O co chodzi z "Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek"

«13
CZAK_Games
12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
O co chodzi z ""Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek" jak to odblokować ??
Nie rozumiem o co w tym chodzi ?? ktoś mi to przetłumaczy na j polski ??

Komentarz

• TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Musisz ukończyć 3 z 5 zadań których ikony masz pierwsze od góry po jednym dla medyka, wsparcia, szturmowca, zwiadowcy i jedno ogólne.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Dodam tylko że nie trzeba robić po kolei, wpadają jak zadania w bf4. Po prostu graj i same się odblokują.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    edytowano wrzesień 2017
    A ma ktoś problem z tym pierwszym zadaniem. Mi w żaden sposób nie zalicza.
    2017.09.06-18.43.png
    Chyba, że znowu coś źle przetłumaczyli jak - uszkodź tory.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    edytowano wrzesień 2017
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Też mi tego nie zalicza ale nie potrafię znaleźć angielskiej wersji więc nie wiem czy błąd w tłumaczeniu czy jakiś bug ...
    Edit :
    Znalazłem po angielsku " Heal 10 different squad members " więc to jakiś bug :)

Post edited by BlueTiger07 on
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Też mi tego nie zalicza ale nie potrafię znaleźć angielskiej wersji więc nie wiem czy błąd w tłumaczeniu czy jakiś bug ...
    Edit :
    Znalazłem po angielsku " Heal 10 different squad members " więc to jakiś bug :)

i tak troche do bani bo wychodzi na to że jak w jednej rundzie chcesz to zrobić to musisz zmienić 2 razy drużyny a w sumie zaliczyć 3 (najlepiej pełne)
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    edytowano wrzesień 2017
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    i tak troche do bani bo wychodzi na to że jak w jednej rundzie chcesz to zrobić to musisz zmienić 2 razy drużyny a w sumie zaliczyć 3 (najlepiej pełne)
    Nie jest napisane, że ma to być w jednej rundzie, to powinno po prostu samo wejść po paru rundach jak reanimacje a nie zalicza tego tematu w żaden sposób ..
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Nie jest napisane, że ma to być w jednej rundzie, to powinno po prostu samo wejść po paru rundach jak reanimacje a nie zalicza tego tematu w żaden sposób ..

Wiem że nie jest napisane w 1 rundzie ale gdybyś chciał to musisz zmieniać drużyny co jest delikatnie mówiąc głupie bynajmniej dla mnie.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Dla mnie odblokowanie specjalizacji powinno mieć jakiś sens. Tu w tych nie ma. A to zestrzel samolot z KM, zabij 50-u z granatnika itp. Nie są trudne ale beznadziejnie skonstruowane. Medyk powinien mieć typowe zadania związane z leczeniem i reanimacja. W żadnym przypadku nie powinno być mowy o granatnikach. Podobnie wsparcie - amunicja, moździerz ale nie - dali zniszcz pojazd z kuszy. Owszem wszystkiego nie trzeba robić ale tak czy siak jest totalna kupa.
    Z innej beczki - obecnie serwery to dno totalne. Lagi, warujący ping. Na dodatkach to chyba same kacapy siedzą. Podniecili się, że "ich" klimaty. Zresztą niech tam siedzą bo te mapy to dno i kupa mułu. Poprzednie DLC zdecydowanie lepsze.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Y4hsuer.png

Zrobione :) nawet łatwe. Niestety trzeba zrobić w jednej rundzie, bo inaczej resetuje postęp (bug?). Proponuję wybrać jakąś większą operację, gdzie broniący mają większą szansę na wygraną np. Żelazne Mury (Monte Grappa).
    Wchodzimy do drużyny broniącej, leczymy 4 różnych członków naszej drużyny (squad), zmieniamy drużynę na inną, znowu leczymy 4 członków i tak dalej. I teraz najważniejsze - 3 bataliony wroga są liczone jako jedna runda - jeżeli nie zdołamy obronić ostatniego sektora i zmieni się mapa (z Monte Grappy na Skraj Monarchii) to tak jakby skończyła się runda i postęp zostanie zresetowany. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to można zmienić zespół (z broniącego na atakujący).
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Ja tam odpuściłem to na rzecz zabicia strzykawką. To bez problemu zrobisz. Jeden podbój i po sprawie.
  • BlueTiger07
    No to albo jakiś bug albo błąd w opisie, obstawiam bug bo zmienianie kilka razy drużyny w trakcie rundy jest idiotyczne i pozbawione sensu jak już wspomniał Chaos. Również zrobiłem strzykawkę nie mogąc tego ogarnąć B)
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Niektóre wymagania są naprawdę ko(s)miczne. Zabij 5ciu kawalerzystów strzałem w głowę, wysadź 40 telegrafów, choć i tak najgłupsze są te przywiązane do konkretnej mapy. Rozumiem wymogi typu 'wygraj 50 meczy', ale te bazujące tylko na szczęściu nie świadczą o zaangażowaniu ani umiejętnościach.

@SkyZeWonsem dobrze prawi, dorzuciłbym do tego wymogi poziomowe - ogólne oraz danych klas żeby wspinanie się po drabince miało sens. Tymczasem jednak idę campić z minami w pobliżu bazy wroga.
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Z tymi kawalerzystami to faktycznie jakiś geniusz z DICE pociąsnął.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    W każdym zadaniu jedna pozycja jest o wiele trudniejsza od pozostałych, dlatego wystarczy wykonać tylko 5 z 6-ściu aby odblokować perke podstawową.Myślę że ta trudniejsza część jest potrzebna do odblokowania drugiego poziomu perki.
  • SkyZeWonsem
    Jak ktoś będzie robił zadanie z przejechaniem pojazdem to najlepiej na koniu :) Zalicza a na dodatek można dźgać lancą. Dwa w jednym.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    to 50 strzałów jest nie do wykonania bo nie ma serwerów z tą mapą
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Czyli właściwie zadania tak jak ostatnio standard w wykonaniu DICE. Tak bardzo z doopy, że nikt nie rozumie ich sensu :)
    Trochę tych odblokowań było ale jakiś niemożliwych nie ma. Są głupie i irytujące ale zaraz niemożliwe. Większość i tak człowiek nie użyje bo są do niczego.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Najbardziej myślę przydadzą mi się ulepszenia medyka, zwłaszcza dymne na drugim poziomie ;)
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Jak dla mnie must have dla każdej klasy to perk, gdzie jesteśmy niewidoczni dla flar spotujących. I tak jak mówi @patpatrykowski - dla medyka dym do podnoszenia + 20% do sprintu po wskrzeszeniu - latam jak przecinak :D I taka mała zagwozdka przy wsparciuchu:

ynSTEJA.jpg

Przy takim ustawieniu perków i rozstawieniu dwójnogu, teoretycznie powinniśmy być niepokonani jak Gołota... ale trochę to potestowałem i jednak jakiś tam efekt przygwożdżenia jest, albo przynajmniej tak mi się wydaję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.