O co chodzi z "Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek"

2

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Perka na przygwożdżony jest w user.cfg :) Więc zbędny bajer. Nic mnie nie przygwoździ :P Osobiście do medyka wolę szybki odwrót, osłonę przede wybuchami oraz krótszy czas na spocie. Regeneracja niepotrzebna bo są apteczki. Wsparcie - regeneracja, szybki odwrót pod ostrzałem, osłona przed wybuchami. Szturmowiec identycznie. Generalnie spora część specjalizacji jest bezużyteczna. Szkoda, że nie ma perki na większą ilość noszonej amunicji u medyka i szturmowca.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • LM_emzio
    110 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 114 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Nie są trudne ale beznadziejnie skonstruowane. Medyk powinien mieć typowe zadania związane z leczeniem i reanimacja. W żadnym przypadku nie powinno być mowy o granatnikach.
    Dokładnie.
    Wszyscy gracze są wniebowzięci (dosłownie i w przenośni) bo w EA wymyślili, żeby medycy od teraz biegali z granatami karabinowymi zamiast podnosić czy leczyć.
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    I tak ludzie nie leczyli nawet jak latali ze strzykawkami i aptekami :D
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Zrobione :) nawet łatwe. Niestety trzeba zrobić w jednej rundzie, bo inaczej resetuje postęp (bug?). Proponuję wybrać jakąś większą operację, gdzie broniący mają większą szansę na wygraną np. Żelazne Mury (Monte Grappa).
    Wchodzimy do drużyny broniącej, leczymy 4 różnych członków naszej drużyny (squad), zmieniamy drużynę na inną, znowu leczymy 4 członków i tak dalej. I teraz najważniejsze - 3 bataliony wroga są liczone jako jedna runda - jeżeli nie zdołamy obronić ostatniego sektora i zmieni się mapa (z Monte Grappy na Skraj Monarchii) to tak jakby skończyła się runda i postęp zostanie zresetowany. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to można zmienić zespół (z broniącego na atakujący).

Zrobiłem na jednej mapie zmieniając drużyny i mi nie zaliczyło. Dzisiaj robię znowu, może tym razem się uda.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    jak zniszczyć samolot z LKM przecież ten LKM wsparcia nic nie daje na samoloty
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Jakoś inni to robią. Wystarczy trochę samozaparcia i szczęścia.
    A tak z innej beczki.
    Co daje dzisiejsza aktualizacja ? Mam jakieś dziwne wrażenie, że zwiększono zadawane obrażenia. To co jest ta CTE.
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Miała poprawić serwery, ale jak dla mnie to mało tej poprawy jest.
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Ja tam widzę poprawę. Najważniejsze, że zlikwidowali te opóźnienia i lagi. Jak nie zmienili zadawanych obrażeń to albo wczoraj miałem dobry dzień albo przeciwnik był wyjątkowo słaby. Z pukawek medyka siadało wszystko.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Dla mnie Amiens dalej laguje. Czasami mniej czasami bardziej ale nadal się grać odechciewa.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Btw, macie jakiś sposób na zabicia gruzem? Ładunkiem dywersyjnym nie wychodzi wcale, chałupa leży, a zabójstwa jeśli już są to zaliczane jako normalne. Może podkop saperką pod fundamenty?
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    Jedna runda w szturmie na Skraj Monarchii - tam to robiłem. Musisz atakować i to najlepiej w czołgu. Pierwsze telegrafy. Jeden jest w stodole a drugi w budynku. Nie rozwalaj na dzień dobry. Poczekaj chwilę aż lemingi dobiegną by puścić artę. Wtedy wal w jeden i drugi. Może coś wpadnie. Następna strefa jest bardzo podobna. Telegrafy również masz w budynkach. Trzecia już gorzej ale sporo snajperów siedzi w wieżach. Czwarta - masz jeden telegraf w budynku a drugi w szopie. Szopę odpuszczasz bo na 100 % nic nie zdziałasz. Ostatni sektor to już praktycznie nie do zrobienia bo siedzą w twierdzy. No chyba, że bombowcem ale prędzej zabijesz z bomby a nie gruzem.
    Co najważniejsze nie strzelaj by zabić tylko nad niego :) Czołg normalny z armatą a nie jakaś flankująca popierdółka.
    Ostatnia opcja dla "hardcorowców" :)
    Jak chcesz mogę zginąć specjalnie dla ciebie w tych gruzach :P
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Miny zrobiłem, lancą się namachałem to i z tym muszę sobie poradzić. W końcu chodzi o to żeby gonić króliczka :) Spróbuję tak jak mówiłeś, gdzieś między gołębiami, a tdm odpalę szturm i postrzelam.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Dla mnie Amiens dalej laguje. Czasami mniej czasami bardziej ale nadal się grać odechciewa.

Jeżeli masz Windows 10 to wyłącz Game DVR w "regedit". Mi pomogło - nie jest jeszcze idealnie, ale o wiele lepiej niż poprzednio.
  • Szemkel1974
    41 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 41 Member
    Ja to zrobiłem na Suezie; strzelam jako medyk granatami w okna budynków lub jako wsparcie garłaczami i często kogoś przysypie
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Btw, macie jakiś sposób na zabicia gruzem? Ładunkiem dywersyjnym nie wychodzi wcale, chałupa leży, a zabójstwa jeśli już są to zaliczane jako normalne. Może podkop saperką pod fundamenty?

Mi najczęściej wpadało jak niszczyłem te wiatraki (jest kilka map z nimi) często siedzą w nich snajperzy . ale to było zanim pojawiło się zadanie z gruzem :) .

myślę że to podobne zadanie do zniszczenia 2 samolotów lkm, albo te bomby pułapki, po prostu należy próbować ale bez spiny a w końcu wpadnie .....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Po prostu nic na siłę .Dwa samoloty lkm-em udało mi się zrobić za pierwszym razem na Mounte Grappa, gruzem mam 4/5, ładunek dywersyjny, kusza, moździerz.Pułapką też mi kilku brakuje, ale gram normalnie bez spiny, jedynie używając narzędzi potrzebnych do wykonania zadań i perki same z czasem wpadają.

ale z stacjonarnego LKMu ci zaliczyło czy z LKMu wsparcia ??
  • CZAK_Games
    jak z wsparcia to z ajakiej broni
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Po prostu nic na siłę .Dwa samoloty lkm-em udało mi się zrobić za pierwszym razem na Mounte Grappa, gruzem mam 4/5, ładunek dywersyjny, kusza, moździerz.Pułapką też mi kilku brakuje, ale gram normalnie bez spiny, jedynie używając narzędzi potrzebnych do wykonania zadań i perki same z czasem wpadają.
    Dokładnie tak, gramy normalnie bez spiny a zadania wchodzą same, czołgiem czy innymi ładunkami wybuchowymi walimy we wszystkie budynki, wiatraki, szopy, domki gdzie czai się wróg i zabicia gruzem wchodzą same, pułapek nie zastawiamy byle gdzie tylko w momencie jak jest prawdopodobieństwo, że wróg jest blisko i wejdzie w pułapkę, najlepiej jak nas goni, w okolicach najczęściej obleganych punktów, za rogami budynków, na schodach, w wejściach, w przejściach, za drzwiami, zaraz przy wyjściu z drabiny, pułapki ustawiamy w kierunku, w którym będzie wbiegał wróg w taką stronę, żeby wróg nie widział linki od butelki ...
    C7_4K-Poland napisał użytkownik: »
    Z każdej ale najlepiej jest użyć "świni" MG15 z pakietem 200 pestek ...
  • CZAK_Games
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Po pro ...
    C7_4K-Poland napisał użytkownik: »
    Z każdej ale najlepiej jest użyć "świni" MG15 z pakietem 200 pestek ...

próbowałem ciezko tym trafic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.