O co chodzi z "Ukoncz 3 z 5 Przedziałów dobry początek"

13»

Komentarz

• BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    edytowano wrzesień 2017
    C7_4K-Poland napisał użytkownik: »
    próbowałem ciezko tym trafic
    Ale co w samolot nie możesz trafić ? Czasem się świnka przegrzeje to normalne B)
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    edytowano wrzesień 2017
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Po prostu nic na siłę .Dwa samoloty lkm-em udało mi się zrobić za pierwszym razem na Mounte Grappa, gruzem mam 4/5, ładunek dywersyjny, kusza, moździerz.Pułapką też mi kilku brakuje, ale gram normalnie bez spiny, jedynie używając narzędzi potrzebnych do wykonania zadań i perki same z czasem wpadają.

ale z stacjonarnego LKMu ci zaliczyło czy z LKMu wsparcia ??

Zrobiłem to Parabellum MG14/17 ale może to być każdy inny, najlepiej z pojemnym magazynkiem. Dobrze też najpierw uszkodzić samolot działkiem plot.
  • CZAK_Games
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 16 Member
    Po prostu nic na siłę .Dwa samoloty lkm-em udało mi się zrobić za pierwszym razem na Mounte Grappa, gruzem mam 4/5, ładunek dywersyjny, kusza, moździerz.Pułapką też mi kilku brakuje, ale gram normalnie bez spiny, jedynie używając narzędzi potrzebnych do wykonania zadań i perki same z czasem wpadają.

ale z stacjonarnego LKMu ci zaliczyło czy z LKMu wsparcia ??

Zrobiłem to Parabellum MG14/17 ale może to być każdy inny, najlepiej z pojemnym magazynkiem. Dobrze też najpierw uszkodzić samolot działkiem plot.

tego kto to wymyślił powinno się wykastrować
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Dla mnie Amiens dalej laguje. Czasami mniej czasami bardziej ale nadal się grać odechciewa.

Jeżeli masz Windows 10 to wyłącz Game DVR w "regedit". Mi pomogło - nie jest jeszcze idealnie, ale o wiele lepiej niż poprzednio.

Zrobiłem to już dawno, teraz już tylko DICE może posprzątać ten bajzel.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    ...teraz już tylko DICE może posprzątać ten bajzel.

Cóż... według DICE serwery zostały naprawione - jednak sporo ludzi nadal zgłasza problemy, więc w dalszym ciągu będą pracować nad poprawą. I tutaj chyba dobra wiadomość dla nas, bo planują przenieść serwery do Frankfurtu (bliżej=lepiej):

t4gZSkn.png

Dla mnie to w ogóle jest groteska. Skoro wydają grę w danym kraju, to powinni również zapewnić w nim bazę serwerową. Jeżeli nie mają takich możliwości, to niech przywrócą serwery 3rd party.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Przygodę z serwerami w Polsce zakończyłem na BC2. Braliśmy od oficjalnego partnera EA - G4G. Dno i kupa mułu. OD tamtego czasu wolę grać na zachodnich choć jak widać zaczynają równać do polskiego poziomu.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Cobra_o7o
    40 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 40 Member
    ynSTEJA.jpg

Przy takim ustawieniu perków i rozstawieniu dwójnogu, teoretycznie powinniśmy być niepokonani jak Gołota... ale trochę to potestowałem i jednak jakiś tam efekt przygwożdżenia jest, albo przynajmniej tak mi się wydaję.

Procentów się nie dodaje.
  • aPager_pl
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Zrobiłem ręce które leczą weteran i nie wiem dlaczego podczas reanimacji żadnego dymu nie puszczam tak jakby to niedziała. Widać to też po tym że biała ikona rownież się nie podświetla. Czy ktoś tegi używa? Czy coś jeszcze trzeba zrobić? Nie wiem jakiś granat dymny wziąć jakąś pozycję przyjąć. Czy to może bład gry? Proszę Was o poradę.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Jak twój kompan gryzie ziemię to zaznacz go za pomocą "Q". Wtedy pojawi się zasłona dymna.
  • Popullus_Tremula
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 100 Member
    Kompan = członek drużyny [zielony]. Na resztę zespołu nie działa.
  • VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Perka na przygwożdżony jest w user.cfg :)

powiedz mistrzu co to za czary?

• aPager_pl
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    Jak twój kompan gryzie ziemię to zaznacz go za pomocą "Q". Wtedy pojawi się zasłona dymna.
    Dzięki. Zapomniałem całkiem o tej funkcji.
  • SkyZeWonsem
    1353 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,366 Member
    Dużo ludzi nie wie co to Q.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Podobno w nowych klawiaturach nie ma już ,, Q ,,
  • SkyZeWonsem
    A tak swoją drogą to większość nowych perek (starych też) to bezużyteczny badziew. Jedynie do pojazdów ujdą jako/tako.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Ja osobiście biegam na pierwszych trzech , nie wiem nawet co dokładnie mają ;)
    A tak jak powiedziałeś , perki nie zachwycają na tyle abym się chciał w nie zagłębiać i zmieniać co chwilę :)
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Ja mam podobnie, bawienie się w poznawanie każdej broni. gadżetu itd, czy tych całych specjalizacji, a nawet robienie zadań w tej grze jest tak nużące, że jak już odpalę jedynkę to po prostu się odradzam z tym co jest w ekwipunku (tylko dla medyka zmieniłem apteczkę, dla wsparcia skrzynkę z ammo) i gram, mając kompletnie w nosie co tam jest do odblokowania
    Plusem ostatnich specjalizacji jest ich sposób odblokowania. Trochę czasu trzeba poświęcić. Tylko jest to sztuka dla sztuki bo jak już wspomniałem ☹☹☹☹ nie urywają.
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Perka na przygwożdżony jest w user.cfg :)

powiedz mistrzu co to za czary?
    Obecnie jest to bez znaczenia bo można to w końcu z menu gry wyłączyć. Tak samo rozmycie soczewkowe. Jak widać to co dawno było w grze i można było wyłączyć przez user.cfg w końcu trafia do gry.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.