Otwieramy pakiety bojowe!

xxxDEZERTERxxx
186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witajcie!

Temat założony w celu prezentowania swoich "openingów" pakietów bojowych i tego, co nam w nich wypadło. Udostępniona właśnie nowa "rewizja carska" jest chyba odpowiednim momentem ;)
Na początek wrzucę swoje pakiety, czyli otwarcie 30 zwykłych, 3 zaawansowanych i 2 ponadstandardowych (w tej kolejności):

Wrzucamy, dysktujemy, wyciągamy wnioski jaki pakiety najlepiej kupować, żeby poskładać puzzle na broń itd. Przyjmijmy może tylko jedną zasadę - wrzucamy otwarcie PRZYNAJMNIEJ 5 pakietów.

Komentarz

• VXBronsonXV
    229 postsPosty: 259Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    zaśmiecanie forum.do dziś nikt nie odkrył jakim schematem rządzą się otwarcia.
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Irytujące jest to że wczoraj otworzyłem ponad 18 skrzynek za 900 i około 4 za 450
    Dostawałem zazwyczaj to samo
    I na tyle pakietów 2 części do pałki z dodatku ...
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To faktycznie kiepsko jak na 18 zaawansowanych skrzynek tylko 2 puzzle do broni. Przy francuskim dodatku części wypadały nawet w zwykłych pakietach - no ale tam były 3 bronie do złożenia i pewnie współczynnik "wypadalności" był większy. Teraz mamy 1 broń i coś czuję, że lepiej kupować te pakiety za 900 żeby coś poskładać.
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2017
    Mogłem nagrywać swój... Też carski:
    • 10 zwykłych pakietów - 2 niebieskie i jedna premia pd.
    • 22 zaawansowane [legendarne, jak zwał tak zwał] - 2 części do pałki z niewybuchem, 7 części do Bartka i 12 premii pd.

21/22 najlepszych pakietów zawierało jakiś dodatek [premie/puzzle]. Moim zdaniem to jest najlepszy wybór, bo zazwyczaj te 540 złomu wpada. Kiedyś można było śmiało kompletować składanki ze zwykłych pakietów, potem drop został zmniejszony. Po wprowadzeniu premii pd to one zyskały największy % na wypadnięcie jako bonus. Liczyłem, że uda mi się złożyć nowy "granat", ale widać pech lub manipulacja żeby za szybko gracze nie osiągnęli zamierzonych celów :/

Chociaż w sumie bardziej celowałem w skin do m1911, ale standardowo wylatuje w zapętleniu 5 tych samych skórek.
  • xxxDEZERTERxxx
    edytowano luty 2018
    Łom zmontowany przy jednym podejściu :D chociaż trochę tych pakietów było :neutral:

BTW. czy DICE zapomniało o puzzlach do broni z dodatku Niespokojne Wody? Rosyjskiej siekierki nie było, a Ararebo w ogóle nie ma w spisie broni i gadżetów.
    Post edited by xxxDEZERTERxxx on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!