Premia do PD nie działa.

lysyszajba
4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Od dnia 5.10.2017 do 10.09.2017 nie dotrzymywałem premi do PD pomimo posiadania premium.

Komentarz

• Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    O jaką premię Ci chodzi?O tą co jest teraz aktywna i dostajesz 2xPD w każdym meczu czy taką którą sam możesz aktywować w menu drużyny?
  • lysyszajba
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    O tą którą dostaje się po każdym rozegranym meczu(menu glowne "premium-podwojna premia do PD aktywna). Nigdy nie mialem z tym problemu a teraz poprostu tak jak by jej nie bylo.
  • Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Bonus który się dostawało był oddzielony cieniutką kreską.Generalnie nie zwracam na to uwagi bo zawsze odpalam bonus i tym razem to też było oddzielone.
  • lysyszajba
    Nie jest to kreska krotka lecz najdluzsza dodawana jako ostatnia "premia społecznościowa" ktorej nie otrzymywalrm.
  • Rydzu2015
    Czytaj ze zrozumieniem
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Bonus który się dostawało był oddzielony cieniutką kreską.
    A tak zapytam masz premium na swoim koncie czy dzielisz konto premium?
  • lysyszajba
    Posiadam konto premium i wiem na jakiej zasadzie dziala PODWOJNA PREMIA DO PD, JAK I KIEDY JEST DODAWANA i z tego wlasnie powodu zglaszam błąd ;)
  • Rydzu2015
    Czytaj ze zrozumieniem
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Bonus który się dostawało był oddzielony cieniutką kreską.
    A tak zapytam masz premium na swoim koncie czy dzielisz konto premium?
  • lysyszajba
    Nie wiem czy nie jasno napisałem ale jesli nie to POSIADAM EDYCJE ULTIMATE WIEC JESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEM PRZEPUSTKI PREMIUM ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!