Dziwnie działający BF1 lagi ?

GRU3Y
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano 13 wrzesień
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z Battlefield 1 podczas gry multiplayer strasznie wariuje ping oraz co jakiś czas wyświetlają się ikony po prawej stronie ekranu gdy gram mam uczucie jak by bardzo ciężko się biegało postać jak by była strasznie wolna a przecież serwery działają w 60 Hz, więc powinno się zapier*alać dodam, że wcześniej nie miałem takich problemów wszystko chodziło płynnie. Spotkałem się z opinią, że jest to wina serwerów i nie tylko ja mam lagi i takie odczucie, że wszystko chodzi wolniej , ale chciałem zasięgnąć więcej opinii na ten temat. Jeśli to ważne, to gram na ustawieniach LOW, synchronizacja pionowa: Wyłączona, Ograniczenie pamięci graficznej: Wyłączone, DX 12: Wyłączony.

PC:
AMD FX 6300 3.50GHz @OC 4.31GHz
8GB RAM 1333MHz
MSI GeForce GTX 970 4GB OC
Windows 10 x64
Internet: 10 Mbs.

Komentarz

• makkker
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wina serwerów trzeba czekać aż DICE zrobi z tym porządek. Odpalili ostatnio nowe serwery testowe aby sprawdzić problem. Ale póki co standardowo trzeba uzbroić się w cierpliwość.
  • GRU3Y
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ok dzięki za info.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.