Masakrycznie wysoki Ping

Sandspol97
1 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Cześć! Mam do Was pytanie czy też macie problem z Pingiem? Wbijam na serwer pogram super 20 minut po czym ping skacze aż do 4700! I wtedy rozgrywka się psuje bo ten ping utrzymuje się przez około 15 minut i tak co chwile... Macie też podobny problem?

Komentarz

• Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Masz tak od początku czy od jakiegoś czasu?Znajomy po aktualizacji 4.74 grał chwile i wywalało mu płytę z konsoli.Odbudował bazę danych,problem dalej się pojawiał ale rzadziej,pomogło zainstalowanie systemu beta 5.0.
  • Sandspol97
    1 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Masz tak od początku czy od jakiegoś czasu?Znajomy po aktualizacji 4.74 grał chwile i wywalało mu płytę z konsoli.Odbudował bazę danych,problem dalej się pojawiał ale rzadziej,pomogło zainstalowanie systemu beta 5.0.

Problem póki co ustał po aktualizacji do Bf'fa. Czasami podskoczy ping ale zauważyłem że tylko na serwerach DICE. Kwestia czasu i kwestia aktualizacji myślę że pomoże...
  • Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Mam nadzieje że aktualizacja też naprawi kilka błędów w zapisach klas i widok planety przy odpalaniu gry :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!