Wyrzucenie z serwera powód: afk

rv03555
12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 23 Member
Zostałem wyrzucony z serwera przez administratora, jako powód w komunikacie było: afk. Co to oznacza?

40dc36b5e5556.jpg

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1335 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,348 Member
    Może siedziałeś gdzieś jak czop lub poszedłeś się odlać.
  • KrytycznyPL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 3 Member
    zostałem wyrzucony z serwera przez admina za używanie jez. polskiego. czy ma takie prawo
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Jeżeli jego serwer to jak najbardziej tak
  • Your3vilTwin
    1624 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,657 Member
    @rv03555
    afk - away from keyboard - wywalił cię prawdopodobnie automat za bezczynność

@KrytycznyPL
    Miał takie prawo. Pytanie brzmi czy w zasadach serwera był zapis obligujący do używania jakiegoś konkretnego języka/języków oraz czy upominał cię przed wyrzuceniem? Jeżeli tak to nie zrobił tego bezpodstawnie. Jeżeli nie to mimo że nadal miał takie prawo to raczej uważam za dziecinne zachowanie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kudlaty_row
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Zostałem wyrzucony przez admina z waszego servera , moje pytanie czy mozecie cofnąć kare :) z góry dziękuję
  • Kudlaty_row
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Zostałem wyrzucony przez admina z waszego servera [Sef] , moje pytanie czy mozecie cofnąć kare :) z góry dziękuję
  • Maniuta13
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 1 Member
    Czy ktoś może mi podać sensowny powód zablokowania mnie na serwerze ? Czy powód zastrzelenia jednego z waszych graczy tym się kończy to jest to nie zły żart ......
  • LM_Wyrzysk
    542 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 549 Member
    "Waszych graczy" do kogo w zasadzie piszesz? Bo to dział ogólny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.