Pluton Outlaws zaprasza wszystkich wyjętych z pod prawa, ściganych listami wykolejeńców.

«1
WANTED_LuckyLuk
4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Zapraszamy w miarę regularnych graczy do Plutonu Outlaws. Jedyny wymóg to lvl 60+ i względna kultura podczas gry. Niewybredne żarty, oraz uszczypliwe uwagi są jak najbardziej miłe widziane. Gramy bez team steaków, bez większej spiny, w godzinach wieczornych i weekendy. Oczywiście gdy mamy czas i chęć. Nie specjalnie zależy nam na mikrofonach i komunikatorach bo drące ryja małolaty skutecznie potrafią zepsuć radość z gry.
Jeżeli podzielasz nasze poglądy to zapraszamy.

Live or die ...

Komentarz

• _ByTh3Waaay_
    24 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano wrzesień 2017
    Zapraszamy w miarę regularnych graczy do Plutonu Outlaws. Jedyny wymóg to lvl 60+ i względna kultura podczas gry. Niewybredne żarty, oraz uszczypliwe uwagi są jak najbardziej miłe widziane. Jeżeli lubisz ☹☹☹☹, bekać, lub rozmawiać o polityce to dobrze trafiłeś, ponieważ gramy bez team speaków.

Live or die ?
    Post edited by _ByTh3Waaay_ on
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2017
    Ale macie na prawdę marketing niesamowity, w dodatku ciągle w złym dziale.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »

Heheh

Mila odmiana na forum :)

@Luke powodzenia :) Chyba wyciales kawalek o bekaniu?
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • _ByTh3Waaay_
    edytowano wrzesień 2017
    Agent z Janem chodźcie do nas, mamy ładne logo ! :blush: Wiem, że chcecie ale po prostu nie wiecie jak zagadać :smiley: Generalnie to każdy chce, tylko brakuje jakoś odwagi... Traktują złożenie wniosku jak wysłanie CV, a tutaj proszę, robota sama Was znalazła! Szef zadzwonił :smile:
  • WANTED_LuckyLuk
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    AgentBartezz napisał użytkownik: »

Heheh

Mila odmiana na forum :)

@Luke powodzenia :) Chyba wyciales kawalek o bekaniu?

@JanTwardy dzięki , przyda się. Wyciąłem bo nie bekamy i nie puszczamy bąków
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    śmieszny jesteś kolego.
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Po kiego grzyba znajomi bez komunikatora ? To paczka botów, których pełno na serwerach.
  • _ByTh3Waaay_
    SkyZeWonsem, to tyko gra. Dzięki „paczce botów” możesz sobie sklecić fajną ekipę do gry. A to, że w mikrofonie nie usłyszę, jak smaczny był obiad, jak pyszne jest piwo, albo jak żona któregoś playera potrafi uprzykrzyć życie, jest dla mnie obojętne. Komunikator może ułatwiać grę, ale rzadko jest stosowany tylko w takim celu...
  • _ByTh3Waaay_
    vxBRONSONxv dzięki kolego. Cieżko to sobie wypracować, ale u mnie jakoś naturalnie przychodzi. Pozdrawiam ;)
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To trafiasz na jakiś frustratów życiowych, którzy potrafią "płynąć" tylko na TS-e. Gdyby nie znajomi na TS to bym olał to guano zwane BF-em. U nas jest super ekipa i to mnie trzyma przy tytule.
  • _ByTh3Waaay_
    SkyZeWonsem co to za skład ?
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2017
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2547/hax-on-max-zaprasamy-do-wspolnej-gry#latest
    Gramy a właściwie pitolimy na TS-e :) Jak ktoś beka mi w słuchawki i jest generalnie burakiem ma bana na TS-a i mu dziękujemy. Jak ktoś nie chce gadać na TS-e to też dobrze. Nam to wisi. Może się wymutować. Jak ktoś chce mieć tag to ma - jak nie to nie ma. Ja nie mam. 11 lat tak nam upłynęło w BF-e. Ciekawe czy jest tu jakaś akipa co tyle lat się trzyma ? Wiadomo. Ludzie przychodzą i odchodzą ale my jesteśmy :)
  • JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    WANTED_ByTheWay napisał użytkownik: »
    SkyZeWonsem co to za skład ?

Najlepszy :)

Tak jak Sky napisal jedyne co jeszcze trzyma nas przy BF1 (slabej, konsolowej i nudnej czesci) jest wlasnie ten "team" z "Speak". Z czescia starych pierdziochow juz tak od 2006.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A to, że w mikrofonie nie usłyszę, jak smaczny był obiad, jak pyszne jest piwo, albo jak żona któregoś playera potrafi uprzykrzyć życie, jest dla mnie obojętne. Komunikator może ułatwiać grę, ale rzadko jest stosowany tylko w takim celu...
    Aha... To po co grasz z takimi ludźmi? Się podczas gry rozmawia o grze, a nie o ☹☹☹☹ marynie

_SamoZuoooo_ dodawałem to ja, oraz mój brat, dlaczego podajesz moje linki ?
  • patrzalek997
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    EEEEEEEEEE Cacy cacy tylko w powyższym zaproszeniu do plutonu wymażcie lvl przed 60 i będzie jak talalala
  • _SamoZuoooo_
    278 postsPosty: 306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ dodawałem to ja, oraz mój brat, dlaczego podajesz moje linki ?

łatwiej coś znaleźć jeśli jest w jednym miejscu, to taki zbiór waszych zaproszeń . Nie dziękuj .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    to śmiecie.popatrzyłem w trybie widza jak grają i co piszą.nie warto.
  • _SamoZuoooo_
    278 postsPosty: 306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    to śmiecie.popatrzyłem w trybie widza jak grają i co piszą.nie warto.

pachnie banem za obrazę użytkownika, no chyba że moderatorzy dopuszczają nazywanie innych śmieciami .....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!