Pluton Outlaws zaprasza wszystkich wyjętych z pod prawa, ściganych listami wykolejeńców.

2»

Komentarz

• _ByTh3Waaay_
    24 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano październik 2017
    Hmmm co takiego piszemy vxBRONSONxv ? Bo zainspirowałeś mnie erudyto, bym Ci w ogóle odpisał :) z reguły piszemy „gg” na koniec rundy. Mogło Cię to obrazić, przepraszam. Mniemam, że ostatni raz, rodzicie gratulowali Ci jak w wieku 16 lat, gdy poprawnie chwyciłeś sztućce. To może ryć czaszunie.
  • _ByTh3Waaay_
    AgentBartezz, nie gram :)
  • WANTED_LuckyLuk
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Panowie za obrazę oczywiście powinien być ban, natomiast to czysta prowokacja jakiegoś frustrata , więc proponuję go olać ciepłym moczem i nawet nie tracić energii na niepotrzebne przepychanki
  • _ByTh3Waaay_
    Patrzałek997, dawaj cho ;) vxBRONSONxv Ty też masz do nas wjazd :P chętnie Cię weźmiemy nieokrzesańcu Ty nasz forumowy jeden.
    Post edited by _ByTh3Waaay_ on
  • _SamoZuoooo_
    277 postsPosty: 305Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ciekawe czy jest tu jakaś akipa co tyle lat się trzyma ? Wiadomo. Ludzie przychodzą i odchodzą ale my jesteśmy :)

mniejszy staż bo od BFBC1
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • WANTED_LuckyLuk
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    vxBronsonxv Choć śmieciu jeden na nasze wysypisko. Będziemy utylizować innych
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    wszyscy jedziemy na jednym wózku.Jeżeli kogoś uraziłem to Przepraszam.Napisałem "To śmiecie"- może mój błąd-miałem raczej na myśli spam, nie potrzebne posty.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Moja ekipa się posypała przy BF1.. A już nawet nie mam siły żeby werbować od początku. Tym bardziej, że teraz z ludźmi ze starych BFów gramy w inne. A do "1" prawie sam zostałem.
    1 nie jest moim zdaniem super tytulem
    Ale tak jak powiedział Sky czy Twardy
    Gra się dla ludzi :)

Aktualnie mam 2 mb neta co sprawia że gram z 200 pingu bez ts , albo wejdę na ts i wszystko się tnie. Ale tylko jak odzyskam internety wbije posłuchać tych pierdzieli xD
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wg mnie też nie jest super tytułem, dlatego oraz przez brak ekipy gram już bardzo mało. Jeśli by była to wciągająca mnie gierka to nawet sam był postrzelał w to znacznie częściej. Był potencjał i zapowiadało się świetnie ale nie wyszło za bardzo.
    Każdy temat na tym forum, zostaje sprowadzony do tego, jakim BF1 Jest słabym tytułem... nie rozumiem, ale szanuje. Wg mnie, to totalny sztos i najlepsze panaceum, aby zresetować głowę po ciężkim dniu :)
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsPosty: 134Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ambitny post rekrutacyjny, jeszcze z miesiąc i na podstawie komentarzy napiszę scenariusz do nowej produkcji podobnej do Dlaczego Ja xDDD
  • _ByTh3Waaay_
    DziikuPL Bajerka kipi gęsta, wiadomo :wink:
  • AgentBartezz
    WANTED_ByTheWay napisał użytkownik: »
    Każdy temat na tym forum, zostaje sprowadzony do tego, jakim BF1 Jest słabym tytułem... nie rozumiem, ale szanuje. Wg mnie, to totalny sztos i najlepsze panaceum, aby zresetować głowę po ciężkim dniu :)

Tak wynikło z dyskusji, nie trzeba od razu minusować bo coś nie pasuje :)

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!