Widok ziemi z kosmosu na PS4 problem - można obejść temat zapożyczony z AHQ

SylwesterSpalony
265 postsPosty: 284Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
edytowano październik 2017
Jeśli pojawia wam się taki oto ekran z Ziemią Dodaję odnośnik do rozwiązania przedstawionego przez @EA_Odix http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Ukazuje-sie-Ziemia-widok-z-kosmosu-PS4/m-p/6312304#M925
f953a902ade8e828med.jpg

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 297Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Witam od jakiegoś czasu po uruchomieniu BF1, gra zamiast uruchomić się do menu gry wyświetla Ziemię widok z kosmosu , reset gry pomaga ale ktoś wie o co chodzi ???? dodam że to na PS4 .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano wrzesień 2017
    Chyba nikt nie wie przez co i dlaczego tak się dzieje,gram jeszcze na xbox i jeszcze nie doświadczyłem tego ani nie słyszałem aby komuś się tak stało.Tak samo jak to że nie zapisują się zmiany w pierwszych zestawach klas
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 297Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dziwne. moi znajomi też to mają z tą Ziemią z kosmosu , pojawia się przy pierwszym uruchomieniu BF1 i nic nie można zrobić po za zamknięciem aplikacji BF1, potem ponowne uruchomienie i już jest ok ...
  • Rydzu2015
    738 postsPosty: 770Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Dzisiaj odpalałem 3 razy za każdym razem była planeta.To odpaliłem BFH chwile pograłem i odpaliłem BF1.. było OK...
  • _SamoZuoooo_
    Na FB znalazłem info że już wiedzą, pracują nad tym i z nową łatką powinno zjawisko ustąpić .
  • Rydzu2015
    To jest też związane z tym że nie zapisują się klasy w pierwszych zestawach.Podobno pracują nad naprawieniem odradzania na martwych graczach,to akurat powinno być załatane pierwszego dnia.
  • _SamoZuoooo_
    Dostałem taką odpowiedź z ANSWERS HQ od AE_Odix :

Problem został zauważony po ostatniej aktualizacji na platformie PS4 i jest raczej związany z błędami plików tymczasowych na konsoli. Co pomagało trwale usunąć ten problem, to odłączenie całkowicie od zasilania konsoli na ok. 2 min. i podłączenie ponowne. Można spróbować również odinstalować pliki gry na konsoli celem ponownej instalacji. 
  • Rydzu2015
    Nie pomaga na CTE też mi się ziemia pokazuje
  • _SamoZuoooo_
    Wygląda na to że po ostatniej aktualizacji problem u mnie ustąpił .
  • Rydzu2015
    Wczoraj rano i wieczorem miałem ładny widok ziemi,ma być naprawione w listopadowej aktualizacji
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!