Szukam pomocy z drop FPS

24

Komentarz

• Kriiisu_93
    63 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    No gra strasznie po dysku cisnie. Kiedys tak nie bylo. Od poł roku nie zagrałem bez problemow w multi. Zenada
  • Lukasz_ati
    28 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Mam nadzieję że z dodatkiem " Battlefield 1 Niespokojne wody " coś się zmieni na lepsze . Jeszcze trochę i czas pokaże .
  • Kriiisu_93
    63 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Lukasz tez masz dropy?
  • Lukasz_ati
    edytowano listopad 2017
    Inaczej bym nie założył tematu ;) Tak mam i są bardziej irytujące niż moja Żona xD
    Post edited by Lukasz_ati on
  • Kriiisu_93
    Porazka techniczna ten Crapfield 1
  • MaxUnited89
    171 postsPosty: 175Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Gram w 5 osobowej grupie. Koledzy mają gorsze PC ode mnie. (gtx 950, Gtx 1050, Gtx 660) Wszyscy mają procesory i5 i 8gb ram. Sprzęty leciwe a nikt nie narzeka. Każdy ma BF1 na SSD (na HDD zawsze mieliśmy sciny lub wolne wczytywanie map ). Każdy z nas ma oryginalny system operacyjny.
    Wszystkim gra chodzi bardzo dobrze jak na swój sprzęt (czyli w granicach 60 fps w trybie podbój) . Więc pieprzenie typu Crapfield 1 mnie śmieszy...
    Jak ktoś nie ogarnia swojego PC to najłatwiej zrzucić winę na grę. A najczęściej to trzeba ruszyć trochę głową, zastanowić się i rozwiązanie się znajdzie. Wielu ludzi tutaj powinno sprzedac PC (albo zostawić sobie do maila i ms Office) i kupić sobie Ps4 lub X1.
  • Kriiisu_93
    System mam oryginalny windows 10 (na ssd), komp wolny od wirusów zadnych gownianych programow, i5 4590, gtx 1060 3gb i 16 gb ram. Problemy od momentu aktualizacji Creators Update w kwietniu. System reinstalowany na czysto wielokrotnie, gra naprawiana w origin, instalowana na czysto
  • Kriiisu_93
    Dodatkowo wykonałem mase kroków z róznych forów i przekazanych od dzialu pomocy z którym wielokrotnie się kontaktowałem. Problem lezy w creators/grze/sterownikach. Gra jest na nowym hdd( no ma z 4 miesiące ten dysk). Próbowałem też na ssd i to samo. Dropy na podboju nawet jak nic się nie dzieje do 40 fps. Dodatkowo po wczorajszej aktualizacji gry problem z rodzielczoscia ze z 1080p gra zmienia na 1080i mam uciety obraz i pikselozy troche i jest strasznie wyostrzony. Nic sie nie da zrobic poza albo grą w trybie bez ramek albo zmiana na 900p. Skoro nie gra to co jesli stalo sie to aktualizacji gry???
  • SkyZeWonsem
    1037 postsPosty: 1,049Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Dodatkowo po wczorajszej aktualizacji gry problem z rodzielczoscia ze z 1080p gra zmienia na 1080i
    Co ty żeś teraz wymyślił z tym 1080i. Dodaje ci przeplot :) Chyba nie wiesz o czym piszesz.
  • Kriiisu_93
    Ale jak zminimalizuje do pulpitu to mam 1080i 30Hz. Co z tym zrobic
  • Kriiisu_93
    Na sterownikach 388.13 ustawiajac tryb bez ramki mialem sciny gra blokowala klatki na 30 nawet jak wlaczylem vsync to szarpalo mimo 60 fps np w danym monencie. Zainstalowałem 388.00 gram bez ramki bez rzutow klatek i nawet spadki fpsow znacząco sie zmniejszyły. Inne gry na 388.13 tez jakos gorzej. Nie instalujcie 388.13 tylko 388.00
  • SkyZeWonsem
    1037 postsPosty: 1,049Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Skąd wytrzasnąłeś ten przeplot ?
  • Kriiisu_93
    Po aktualizacji wczorajszej mi sie tak zrobilo
  • Lukasz_ati
    Tak sobie czytam i myślę ,,,,, głowa mnie już od tego boli wszystko fajnie cacy , 1 działa bez przycinki na lodówce 2 nie . Może wina leży po stronie AMD i procków z rodziny FX , nie wiem sam już .
  • Kriiisu_93
    Nie. Dzisiaj gość z pomocy EA napisal ze microsoft znalazl buga i testuje rozwiazanie
  • Lukasz_ati
    Jak możesz podaj link do tej informacji . Pozdrawiam
  • Kilgour-Alex
    483 postsPosty: 493Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Wczoraj grałem i na początku 60-70 FPS a po 2 operacjach spadło do 30-40... masakra jakaś :( muszę dzisiaj przetestować czy mi się karta nie grzeje bo nie bardzo rozumiem te spadki których jeszcze przed Carem nie miałem :(
  • MaxUnited89
    171 postsPosty: 175Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ja rozdzielczości nie ustawiam. Wyżej opcje mam ekran w oknie bez ramki czym jakoś tak
  • SkyZeWonsem
    MI obecnie gra lepiej śmiga.. Co miało wpływ na taką poprawę - też do końca nie wiem. Może najnowsza aktualizacja Windows, może łatka BF1, może stery ? Z resztą i tak z BF1 jakiś wielkich problemów nie miałem.
  • Kriiisu_93
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!