DLC w wersji cyfrowej

mozesiedowiesz
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano październik 2017
Cześć wszystkim,

To mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość.

Posiadam Battlefield 1 w wersji cyfrowej współdzieloną razem kumplem (PS 4 ). W internecie zauważyłem różne opcje zdobycia DLC. Między innymi Dodatek Premium i Rewolucje. Różnica w cenie jest znaczna (sam Premium jest droższy od Rewolucji z grą), więc zastanawiam się jaka opcja byłaby najlepsza dla nas, tak aby działało na obu kontach .

Czy kod z wersji Rewolucje będzie działał w wersji cyfrowej i będzie na obu kontach?

Pozdrawiam

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    269 postsPosty: 296Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Prawdopodobnie będziecie mogli grać na obu kontach we wszystkie dodatki, z tym że na jednym koncie (tym gdzie kod był zrealizowany) będą dostępne wszystkie opcje a n a drugim nie, czyli że np.: na drugim koncie nie będzie możliwości wykonania zadań na odblokowanie broni .
    Tak to działało u mnie na PS3 z BF3 i premium . Myślę że tu jest tak samo .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!