SZukam osob do gry PS4

Ninja_Rabbit_86
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
Witam szukam plutonu lub osob do gry w BF1.Niejestem jakis wymiatacz po prostu wciagnela mnie ta gra przewaznie gram conquest.Fajnie bylo by jesli byli by gracze z UK ale nie jest to wymagane.Jesli ktos szuka kogos do gry prosze piszcie.Prosze tylko o osoby 18+ bez spiny.(ja 31)

Komentarz

• LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    Grox Squad zaprasza
    4fun i e sport w 1 plutonie
  • Xandi2332
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Aby nie zaśmiecać forum i robić nowego tematu to napisze tutaj bo problem/prośba/oferta ta sama. Ja i kolega gramy prawie codziennie wieczorami po 2-3h i szukamy z 2 osób do wspólnej gry. Ciężko gra się z osobami nieznajomymi bo raz się trafi dobry team a raz trafia się '' cymbały'' .
    P.S. Fajnie by było jakbyś miał/a mikrofon bo bez tego to tak średnio.
    Jeśli masz podobny problem i szukasz kogoś do gry to wyślij pw tutaj na forum lub podaje swój nick XandiNet1
  • CalanXP
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam ja też szukam osób do gry mam 27 lat , mikro nick CalanXP
  • Digital2601
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 4 Member
    Mój Nick digital2601 23 lata :)
  • kkordiann
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Zapraszam do mnie PS: kkordian Pluton: 1410 PL
  • Michal_Grzadkar
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam z chęcią pogram w bf1 fife 18 i inne gry. Mój nick: grzadkarPL
  • LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    Grox Squad. Wbijajcie 4Fun/eSport
    Liga bf1, BCL, wydarzenia, wlasny serwer ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!