Panie Edziu idz pan wuj z ta gra

hrabiastrus
42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Na liczniku mam prawie 300 godzin w BF1 nigdy mi sie nie zdarzyło abym sie odrodził na planacym granacie , dzis 2 razy a grałem godzine?

Komentarz

• Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Mam 900 godzin więcej od Ciebie i zdarzało mi się odrodzić w płonącym koszu na FAO flaga E nie wspominając o granatach i pojazdach które sekunde po odrodzeniu ktoś rozwalił.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    1200h w BF1 .... musiałbym rzucić robotę i odżywiać się przez kroplówkę .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    To tylko ps4,xboxa nie licze :smile: Normalnie żyje - rodzina,praca,udzielam się charytatywnie dla dzieci 2x w tygodniu i mam czas na granie :smile:
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Odradzanie się przy czołgu przeciwnika też jest pospolite, ale to już trwa od bf4 :smile:
  • Karlitto43
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gorzej jak 2 wrogów respi się na zabitym. Albo masz 1800 opóźnienia zdążysz dobiec do flagi i koniec meczu.
  • hrabiastrus
    Dziś jak gre odpaliłem to mnie połaczylo od razu do przegrywów kiedy był koniec .Na starcie do statsów przegrana runda.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!