Dziękuję, Dice

«13
RobKul86
107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano listopad 2017
Właśnie - chciałem podziękować Dice. Ja następnego BF'a już nie kupuję.
Chcecie robić gierki dla upośledzonych kretynów bez skilla - proszę.
Chcecie robić gry bez balansu - proszę.
Gry w których nie liczy się granie PTFO, a kampienie. Droga wolna.
Zero reakcji na żale społeczności - nie ma sprawy.
Grunt, że rzesza niedzielnych graczy lubiących kampienie i bieganie jak kurczaki z uciętymi głowami zasili Wasze konto.
Wydałem 150 zł na grę, 170 na Premium, a otrzymałem - stan na dzisiaj, ponad rok od premiery - niezbalansowany tytuł, gdzie nie mając ekipy nie jesteś w stanie wygrać gry DRUŻYNOWEJ. Chciałem robić kampanie operacji, ale trudno się obronić, gdy większość 32-osobowej drużyny to snajperzy, a wróg zdobywający z marszu kolejne sektory, nie zmusza bezmózgich towarzyszy do zmiany klas postaci. To gorsze niż boty w starusieńskim Call of Duty i Medal of Honor...
Mam nadzieję, że ludzie zbojkotują Dice i EA tak samo, jak to miało miejsce przy okazji cyrków z płatnościami w Battlefront 2. Może to Wam da do myślenia.
Zamiast naprawić tytuł, już nakręcany jest hajp przyszłorocznym BF'em. Jaki by nie był - nie kupię, bo z plotek i domysłów wynika, że będzie CO NAJMNIEJ RÓWNIE "randomowy", jak BF1...

Nie pozdrawiam.

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Do tego super misja społecznościowa
    ,, 300 killi że snajperki ,, jakby mało było pro snajperów
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2017
    Jakby to do kogoś z EA/DiCE trafiło to zapewne było by - buhahaha. Szkoda czasu na to. Tego nikt nie czyta poza paroma narwańcami.
    A tu filmik z czerwca
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2017
    I czasem administrator zamyka ciagem tematy xD
    A to jaka ta gra jest było już w temacie ,, poprawki , opinie graczy ,, czy coś w ten deseń
    Za dużo się nie zmienia , a jedna latka wprowadza dziury w innym miejscu
    Np temat ,, rykoszetów ,,
    Gram z nudów bo nie ma innego tytułu o trzymają mnie ludzie :)

A na forum pisze i czytam jak mi się nudzi lub na coś / kogoś czekam xD
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    pocieszę was: call of duty też nie wyszła dobrze:druga wojna światowa a ci dali kamuflaże ghillie,celowniki kolimatorowe,i piękne skiny na broń o których nikt w tamtym czasie nie myślał.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Te celowniki i skiny to jest bzdet. COD wzorem ostatnich lat jest niegrywalną kupą. Ostatnią rzeczą jaką ktoś powinien się przejmować to celowniczki i kolorki.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    HALINKA001 napisał użytkownik: »
    Te celowniki i skiny to jest bzdet. COD wzorem ostatnich lat jest niegrywalną kupą. Ostatnią rzeczą jaką ktoś powinien się przejmować to celowniczki i kolorki.

CoD ma trafić do innego odbiorcy niż Ty, dla Ciebie to nie grywalna (zauważ że napisałem to oddzielnie) kupa , ale inni świetnie się przy nim bawią . podobnie jak z bfh mi nie podszedł ale wielu się podobało, SW battlefront tak samo.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Do tego super misja społecznościowa
    ,, 300 killi że snajperki ,, jakby mało było pro snajperów

Teraz Dice dało zadanie na strzelbę: 300 kili i masz maczetę. O efekcie nie muszę pisać...

Co następne: "Mistrz Automatico" czy "Festiwal granatów"?
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jakie zadanie taka nagroda. Guano. Szczyt możliwości wydawcy.
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Misja trwa raptem 4 dni, jak komuś nie pasuje że trwa bo za dużo strzelb, a wcześniej snajperów to niech spędzi ten czas inaczej. Spadł śnieg ulepcie bałwana, spotkajcie się ze znajomymi w knajpie , poczytajcie książkę .... itp. ....
  • RobKul86
    Aha... to teraz BF1 jest dla "wybranych", czyli noobów biegających ze strzelbami. Nie podoba się, to spadaj do pubu?
    Sorry, wydałem na grę w sumie ok. 290 zł (podstawka + premium) i sam zadecyduję, kiedy chcę grać... a jak mi się coś nie podoba, to to skomentuję, bo mam taki kaprys.
  • SkyZeWonsem
    Z drugiej strony cieszymy się (jeszcze) że guano jest za darmo.
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017
    No pewnie. W kolejnej usłudze Battlefield takie misje mogą wymagać jakiegoś małego wpisowego. Na przykład 1,99$.

Ja również się przyłączę do podziękowań.

Chciałem podziękować osobom, które wymyślają te zadania które w sumie poza zaburzaniem balansu i narastaniem frustracji graczy nie wnoszą do rozgrywki kompletnie niczego. "Polot i finezja" tych zadań niestety trzyma poziom już od BF3.

Zamiast dać coś związanego z wypełnianiem celów trybu lub grą zespołową np:
    - przejmij x flag;
    - uzbrój x przekaźników;
    - wypuść x gołębi;
    - napraw x pojazdów;
    - zabij x przeciwników w trybie DM;
    - zaopatrz i wylecz (podczas trwania jednej misji społecznościowej) x członków drużyny;
    - zdobądź x punktów za wsparcie drużyny (reanimacje, leczenia, zaopatrzenia itd);
    - uszkodź x pojazdów
    to raczą graczy "mistrzem automatico".
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    Zabij x graczy granatnikiem medyka zapomnials dodać :x
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Gdybym to wpisał to na bank by się do mnie odezwali z DICE w sprawie posady.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Aha... to teraz BF1 jest dla "wybranych", czyli noobów biegających ze strzelbami. Nie podoba się, to spadaj do pubu?

Nie w tym rzecz, gram w BF od BFBC1 i odkąd pamiętam co by nie dali zawsze jest lament i narzekanie, misją trwała 4 dni mi zajęła 2 wieczory i wcale nie odczułem nadmiaru strzelb, jak dla mnie było dość normalnie dlatego nie rozumiem tego kolejnego lamentu . Poprzedniej dla snajperów nie oceniam bo nie miałem na nią czasu .
    W BF4 narzekali na to że nieśmiertelniki że lampiony że kamuflaż że łuk ..... zawsze jest lament .....

mogą dać co tylko sobie wymyślicie :
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    - przejmij x flag;
    - uzbrój x przekaźników;
    - wypuść x gołębi;
    - napraw x pojazdów;
    - zabij x przeciwników w trybie DM;
    - zaopatrz i wylecz (podczas trwania jednej misji społecznościowej) x członków drużyny;
    - zdobądź x punktów za wsparcie drużyny (reanimacje, leczenia, zaopatrzenia itd);
    - uszkodź x pojazdów
    ".

a i tak znajdzie się grupa co im nic nie pasuje .... zawsze ...
  • DEiscovery
    9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Dołączam się do podziękowań :/ z aktualizacji na aktualizacje gorzej..
    Po październikowej ping z minimalnego 15ms podskoczył mi do 51ms, wczoraj znów coś dorzucili i po odpaleniu gierki ping na WSZYSTKICH serwerach 70.
    O co caman??
  • Kriiisu_93
    63 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    No tez uważam ze co aktualizacja to gorzej z niewielkimi przebłyskami jakiejś poprawy. Ja od kwietnia mam dropy fps a jest grudzien
  • RobKul86
    Tak przy okazji zapytam: CZY DICE ZWALCZA W TEJ GRZE CHEATERÓW? To tak pytam przy okazji. Za produkt w tej cenie można oczekiwać opieki ze strony twórców...
  • xF_JanKiller
    Z naszego doświadczenia wynika że nie ,lub średnio
    Mieliśmy gościa , był nagrany film. Wysłany a i tak gość grał tylko bardziej uważał (gorsze statystyki) a na złość nas zabijał i było widać że z pomocą
    Nick claimsplay coś takiego
    Później EhAh zmieniło bany
    Nie wiem czy zauważyłeś ale teraz jest komunikat ,,player,, a nie nick gracza
  • RobKul86
    Coś tam kojarzę... kiedyś był nick, al teraz tylko info o banie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!