Wpływ bagnetu na broń

Lojfyg
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
Ciekawi mnie co dokładnie robi bagnet z bronią, mówi się głównie o zmniejszeniu stabilności podczas wystrzału, to jestem w stanie zaakceptować, ale słyszałem też gdzieniegdzie, że wydłuża on czas przymierzenia broni, wiecie coś na ten temat?

Komentarz

• Karlitto43
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 19 Member
    Sam musisz wypróbować. Jednym lepiej gra się z bagnetem innym bez twoja wola. Jak się patrzy na filmy graczy z wyższej półki wszyscy biegają z bagnetem więc sam musisz ocenić. Na marginesie grając snajperem agresywnym na karabinku lepiej mieć bagnet, zawsze masz się czym obronić jak nie zdążysz użyć broni osobistej.
  • Lojfyg
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Jeśli przymierzanie jest wydłużone, to ma to chyba największe znaczenie dla snajperów, szczególnie dla broni, króra po strzale potrzebuje oderwania od celownika, ale nie wiem jak to jest kiedy nie poruszasz się, ja słyszałem, że czas przymierzenia wydłuża się jedynie podczas biegania
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Wpływ bagnetu jest nieodczuwalny. Zakładać zawsze i wszędzie bo to dodatkowa bardzo skuteczna broń.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.