OPERACJE MISJA ŚWIĄTECZNA #1.

Renamed123456
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
jak wszyscy widzicie trzeba na operacjach zdobyć 50 000 punktów zeby ukończyć osiągnięcie, zagrałęm 3 razy operacje gdzie w kazdej zdobyłem ponad 15 tysięcy punktów co łącznie na pewno dałoby mi okolo 50 tys. jednak w menu pokazało mi jedynie 5 tysięcy. ktoś jeszcze ma ten błąd ? dodam ze odswiezalem i dalej to samo

Komentarz

• rmx2011
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Miałem podobnie. W pierwszej operacji zdobyłem ponad 30k punktów po czym sprawdzałem w misjach i zaliczone miałem około połowy. Na szczęście troszkę pograłem i udało mi się uzbierać.
  • Renamed123456
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    czyli jednak jest takie DICE-wieśniactwo ze tak sie dzieje :)
  • BocianJu87
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    mam to samo, grałem 2 dni i tylko 36 tys nabiło.. nie wiem na jakiej zasadzie są naliczane te punkty
  • EA_Kuba
    167 postsMember, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V Posty: 252
    edytowano grudzień 2017
    Problem z nienaliczaniem dodatkowych punktów z modyfikatora za ukończenie operacji został przekazany do studia DICE.

Przeniosłem post na Battlefield 1 - Dyskusje ogólne.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Podejrzewam, że chodziło jedynie o punkty naliczane za PTFO, czyli przejmowanie i bronienie flag.
  • DEiscovery
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 11 Member
    czekamy na odpowiedz, u mnie to samo..
  • KILLERx289
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 8 Member
    Punkty są naliczane tylko te główne, bez żadnych premii PD itd., czyli tylko te punkty które widzimy np. pod TAB.
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Podejrzewam, że chodziło jedynie o punkty naliczane za PTFO, czyli przejmowanie i bronienie flag.
    Dokładnie tak .. https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/7hw2jo/holiday_battlepack_mission_1_community_mission/

• VXBronsonXV
    254 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Member
    edytowano grudzień 2017
    pojawiła się nowa misja.-zniszczyć sto pojazdów,nagroda: gówniana skórka.jak wiadomo rusznica p panc nie wystarcza żeby w trzech strzałach ubić czołg.więc każdy będzie biegał i błagał o ammo albo kampił i czekał na jeepy i motorki..300 wrogów strzelbami tez było do kitu.pięknie ☹☹☹☹ świąteczny event.miało być lekko i przyjemnie a wyszło że każdy katuje.sram na to
  • Renamed123456
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    pojawiła się nowa misja.-zniszczyć sto pojazdów,nagroda: gówniana skórka.jak wiadomo rusznica p panc nie wystarcza żeby w trzech strzałach ubić czołg.więc każdy będzie biegał i błagał o ammo albo kampił i czekał na jeepy i motorki..300 wrogów strzelbami tez było do kitu.pięknie ☹☹☹☹ świąteczny event.miało być lekko i przyjemnie a wyszło że każdy katuje.sram na to

hahaha masz świętą racje :D jeszcze tylko czekam na zadanie- zabij 3 wartowników w rundzie kolibrim :D
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    edytowano grudzień 2017
  • VXBronsonXV
    254 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »

jakos to kourwa nie działa.
  • BlueTiger07
    Co kourwa nie działa ?

• Renamed123456
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Co kourwa nie działa ?

Działa działa. zalicza wszystko jak trzeba. samoloty łódki autka motory konie działka stacjonarne , bronie PLOT oraz mozdzierze są zaliczane, jesli ktos tego nie widzi to być moze nie zostało mu dopisane po ukonczeniu rundy ale po odświezeniu jest wszystko jak ta lala
  • Renamed123456
    OGÓLNIE JESLI KTOS NIE MA PLUTONU A DOŚC CZĘSTO GRA TO ZAPRASZAM DO MOJEGO. jedyny warunek to - DOBRA ZABAWA i ODROBINA KULTURY OSSOBISTEJ.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Są inne tematy jak autopromocja ,lub społeczność pc np
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!