Marynarz

Karlitto43
17 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 19 Member
Tak sobie myślę że chyba już czas żeby wprowadzić nową klasę marynarz. Co myślicie o tym przecież sterowiec i okręt były w jurysdykcji marynarki, a jeszcze w nowym dodatku mamy nowy okrecik. Pozdrawiam wszystkich.

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    Ja tam czekam na grabarza. W końcu trup się ściele gęsto a nikt z tym nic nie robi.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Ja bym dał księdza
    I mógłby mieć mantry uzdrawiające
    Mógłby też przyspieszać czas respa
  • Your3vilTwin
    1603 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,636 Member
    O nie. Na księdza to ja się nie zgadzam! Wiesz jak łatwo potem zaimplementować do takiej klasy system mikropłatności? Które w sumie by nie były takie mikro.
    Na przykład:
    - błogosławieństwo przed respem - co łaska nie mniej niż pinćset...
    - weźmiesz karteczkę do spowiedzi - + 1 ticket dla drużyny...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Tak się zastanawiam, skoro jest czarnoskóry Niemiec, to czemu nie dać Osmanom gościa z pejsami w jarmułce ?
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    1327 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,340 Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Ja bym dał księdza
    I mógłby mieć mantry uzdrawiające
    Mógłby też przyspieszać czas respa
    Już widzę Turków jak ganiają za nim z dynamitem. To już podchodzi pod terroryzm.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    A punktów jak za zniszczenie Behemotha
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Ale ksiądz to by musiała być klasa elitarna
    bojowa tratwa dla marynarza w dwiema torpedami co by mógł iśc na kamikaze-ale pewnie dice uzna to za propagowanie terroryzmu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!