Battlefield 1 "Wygląda na to, że jesteś offline..."

f0zzQ
12 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Zaktualizowałem origina oraz Battlefielda 1 ładnie pięknie wszystko przebiegało BF się włączył a tam, że mam tryb offline.... Origin normalnie jest w trybie online internet śmiga bardzo ładnie po wielu próbach łączenia serwerów online nic nie dało. I ciągle komunikat
Wygląda na to, że jesteś offline
Naprawiłem grę, odinstalowałem origin i nadal nic... Teraz robię reinstalkę gry... Ktoś wie o co choddzi? Mam IPv4... już tak wyprzedając takie pytania.
Battlefielda uruchomiłem teraz po około 3 miesiącach. Może coś z tym związanego?
Proszę bardzo o pomoc :'(

Komentarz

• pluszor
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Na razie pozostaje czekać bo coś w EA pieprzło albo atak jest.
  • f0zzQ
    12 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    pluszor napisał użytkownik: »
    Na razie pozostaje czekać bo coś w EA pieprzło albo atak jest.

A coś w ogóle o tym wiadomo? Bo co pisze ze znajomymi z origina to nikt tego problemu nie ma...
  • AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »

Wczoraj coś musiało świrować.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »

Wczoraj coś musiało świrować.

Faktycznie ;/ Tylko, że ja nadal mam problem, że gry nie łączą mi się online... :( Od wczoraj rana to samo...
  • AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Coś tam znowu pokazuje, że jest jakaś awaria.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Coś tam znowu pokazuje, że jest jakaś awaria.

Porażka... Wszedłem po 3 miesiącach nieaktywności, w końcu mam czas aby pograć to awarie jakieś... Porażka... Ale już się bałem, że może bana dostałem bo widziałem, że duży wysyp banów był nawet ludzi którzy nic nie zrobili... A jak grałem dzień w dzień to skill ładnie siadał... Masakra...
  • pluszor
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Już jest spoko, można grać, ale wczoraj na map.norsecorp.com/#/ widać było wzmożoną aktywność majfriendów.

Życzę wszystkim udanego nowego 2018 roku.
  • f0zzQ
    pluszor napisał użytkownik: »
    Już jest spoko, można grać, ale wczoraj na map.norsecorp.com/#/ widać było wzmożoną aktywność majfriendów.

Życzę wszystkim udanego nowego 2018 roku.

Kurde to ja nie wiem co jest u mnie :/ Nadal offline... Może mam bana? Tylko niby za co... Gdzie można to sprawdzić? mój nick to f0zzQ
  • JanKiller69
    322 postsPosty: 327Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Odinstaluj origin
    Lub zmień na online w origin
    Lub zadzwoń do EA
  • f0zzQ
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Odinstaluj origin
    Lub zmień na online w origin
    Lub zadzwoń do EA
    Stary napisalem ze to robilem... musze do nich faktycznie zadzwonic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!