Battlelog w BF1 a wyszukiwarka serwerów w "samej grze"

Executier
4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Jestem ślepy czy nie ma wyszukiwarki serwerów na battlelogu dla BF1? Korzystając z tej w samej grze trochę się irytuje, bo np. ustawiam odrodzenie pojazdów 200% a i tak pokazuje serwery 50%. Co jest nie tak?

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Battlelog to już przeszłość. Teraz masz lepsze rozwiazania w samej grze.
  • Executier
    4 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    A przeczytałeś moje drugie zdanie? Jakoś właśnie te rozwiązania są gorsze.
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    O ironio ;)
  • Executier
    Czyli mam rozumieć, że zgadzasz się z tym, że filtr serwerów w grze jest do niczego?
  • SkyZeWonsem
    Przecież to qpa, która nie dorasta do pięt BL.
  • Executier
    To po co ten cały sarkazm? Nieważne. Tak czy siak wytłumacz mi (bez ironii) dlaczego bardzo mało jest w internecie wątków na temat zepsutego filtru i czemu DICE tego nie może naprawić. Nikomu to nie przeszkadza czy jak? A DICE od roku tego nie widzi?
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Niektórzy mają tę grę od premiery
    I stracili już zapał walki z EA
    Myślę że na owe pytanie możesz sam sobie odpowiedzieć
    Na forum jest wątek ,,propozycje graczy co zmienić ,, ( tak to chyba leciało )
    Zobacz parę stron propozycji i pomysł co zosto wprowadzone
    DICE ma to gdzieś
    Chyba każdy ubolewa nad tą przeglądarką
    Ale spoko , wcześniej było jeszcze gorzej ;)

Gra ma już ponad rok
    Zaraz darzą kolejną ratę - 2 mapy
    Później dlc apokalipsa i nowy bf 2018

Jak za mało Ci powiedziałem
    To od premiery pierwsze 3-5 miesięcy było otwarta alfa
    Teraz masz otwarta betę , łatka łata poprzednia łatkę robiąc dziurkę w innym miejscu
  • Mervin9
    135 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Executier napisał użytkownik: »
    To po co ten cały sarkazm? Nieważne. Tak czy siak wytłumacz mi (bez ironii) dlaczego bardzo mało jest w internecie wątków na temat zepsutego filtru i czemu DICE tego nie może naprawić. Nikomu to nie przeszkadza czy jak? A DICE od roku tego nie widzi?

Filtr serwerów nie działa tak jak powinien, działają tylko podstawowe funkcje i tyle..., jeśli chcesz zgłosić jakieś problemy z grą najlepiej zrobić to na angielskim forum, nie na polskim bo to nic nie da.

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!