grajac w battlefield automatycznie udostepniasz swoj profil statystyk == blad

zimorodek123456
9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
witqam wszystkich

mam problem taki komunikat mi wyskakuje siedze nad tym gdzies z 7 godzin i nic.
grajac w battlefield 1 udostepniasz swoj profil statystyki.konto ea jest miejscem gdzies mozesz spersjonalizowac ustawienia danych .zmiany wejda w zycie po ponownym uruchomieniu gry. No i nie moge kliknac ,,ok ,,
wzialem wylaczylem origin w grze przechowywanie w chmurze te zapisane stany gry wylaczylem tez wzialem wlasciwosci w grze uruchamianie jako administrator i nic nie dziala posiadam windowsa 10

prosze pomurzcie!

Komentarz

• VXBronsonXV
    166 postsPosty: 192Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    zimorodek123456 napisał użytkownik: »
    witqam wszystkich

prosze pomurzcie!

kto sprzedał bf1 12 latkowi ja się pytam?
  • JanKiller69
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    spersjonalizowac lepiej musisz xD
  • VXBronsonXV
    166 postsPosty: 192Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    temat do kasacji lub zamknięcia-spam.
  • TheGhartan
    115 postsPosty: 120Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    "Ogarniete kolezki" tutaj raczej tacy nie wbijają, no może po za tobą.
  • JanKiller69
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Myślę że powinieneś się leczyć
    Zainstaluj na nowo origin , lub dzwoń do supportu

Zapewne w swoim pcimiu dolnym jesteś kozakiem któremu bylo pod górkę do szkoły
  • VXBronsonXV
    edytowano 12 styczeń
    ten przedszkolak wysyła do mnie obraźliwe posty.zgłosiłem już adminowi ea screeny z jego wypowiedziami.chłopaczek powinien dostać bana.
  • TheGhartan
    115 postsPosty: 120Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    zimorodek123456 napisał użytkownik: »
    prosilem o pomoc dotyczaca btf 1 bo mi wyskakuje blad o ktorym nikt nie wie i jest malo wpisow grajac w battlefield 1 udostepniasz swoj profil statystyki.konto ea jest miejscem gdzies mozesz spersjonalizowac ustawienia danych .zmiany wejda w zycie po ponownym uruchomieniu gry. No i nie moge kliknac ,,ok ,, do tego siedzialem z 7 godzin letko i w tym byl czas czekania na odpowiedz

to mnie jakis cwel ponizył pewnie ''no life''' all time i mu w ☹☹☹☹ weszlo... szkoda ze w internecie ha

Gdybyś napisał swojego posta po polsku i bez błędów na pewno byś dostał odpowiedź, ale że jesteś leniwy i masz gdzieś czytających twoje wypociny to reakcja jest jaka jest. I z takim podejściem pomocy tutaj nie znajdziesz.
  • zimorodek123456
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    edytowano 19 styczeń
    wkoncu jest !!! podziekowania wyslane dobremu ziomkowi

dla zasady wystarczy sciagnac ,,monitorvJoy,,i tam na dole zaznaczalem klawisze myszka a nawet nie wiem czy trzeba bylo i po tym uruchamiacie gre i mozecie kliknac ,,ok,,

jezeli komus nie zadziala w co watpie to ja moge od siebie polecic co mi nie pomoglo a niektorym pomaga w originie odznaczyc przechowywanie save w chmurze i wylaczyc zakladke origin w grze

[edytawane przez EA_Kuba]
    Post edited by EA_Kuba on
  • JanKiller69
    edytowano 13 styczeń
    To pozdro600
    I możesz złożyć teraz dwie Victorie w nagrodę
  • Cobra_o7o
    37 postsPosty: 37Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Taaa, ruszyło bo ea naprawiła problem z serwerami.
  • VXBronsonXV
    chłopak ze wsi.wali sianem aż boli.
  • _SamoZuoooo_
    177 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    o kurde ....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • EA_Kuba
    110 postsPosty: 165Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager
    edytowano 19 styczeń
    @zimorodek123456 Z tego co widzę to rozwiązanie Twojego problemu znajduje się tutaj . Temat mogę zamknąć ja, co niniejszym czynię ;)
Ta dyskusja została zamknięta.