Operacje - problem

Kilgour-Alex
498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano styczeń 2018
Aaaaa nie wytrzymam... mamy za zadanie grać dwie operacje żeby zdobyć pakiet i jedna Ofensywie Brusiłowa już mam nabitą zostaje Kowadło i co ? i grałem już 3 operacje ale na 1 min przed końcem (będąc w drużynie wygrywającej oczywiście, jak przegrywałem to nie miałem takeij sytuacji...) wywala mnie z gry... 3h grania w du... zły jestem ! odechciewa mi się grać.
edit: 3 razy odpalając ta operacje 3 rzy miałem premie do xp którą włączyłem za pierwszym razem... ktos ma podobnie ? jakies propozycje co zrobić żeby to wyeliminować ?
edit2: naprawiłem grę i pÓki co mnie nie wywala... ale nie jestem do końca przekonany czy to "naprawa" gry pomogła czy jakieś czynniki pozostałe.
Post edited by Kilgour-Alex on

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    278 postsPosty: 306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    edit2: naprawiłem grę i puki co mnie nie wywala... .

póki co

proszę bardzo, Pozdrawiam .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!