Szukam ludzi do gry bf 4 pc

Barti2k
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
Szukam ludzi do gry BF4 PC
wymagane
+16
Ts 3

Komentarz

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    Możliwe że wrócę do BF4 to dam znać :)
  • VXBronsonXV
    220 postsPosty: 250Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    a co już tak pusto na serwerach?
  • Cin3k994
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    chętnie pogram
  • Bubu5032
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    w czasie gry B-4 w dniu 14-02-2018 r gdy zgłosiłem w czasie gry atak na grafikę PC w pliku "C" zainstalowano mi wirusa omijającego Kasperskiego który zniszczył mi system Windows 10. To już trzeci atak na mój PC w tym roku z serwera B-4
  • TheZuzelVI
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    ja też zagrałbym chętnie w jakiejś małej, ogarniętej grupce :smile:
    proszę o kontakt
  • S3KamilPL
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    pozapraszalem was na originie takze czekam :D
  • PolskiSopel
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Jeśli propozycja nadal aktualna to chętnie pogram od czasu do czasu. Przyznam szczerze, że z regularnością i czasem dostępnym na granie raczej u mnie średnio, ale super byłoby gdyby od czasu do czasu udało się zgrać ;)
  • TERRORYSTA_POL
    1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    tez chce zagrac :D
  • slomekk
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Gram czasami w bf4 możesz zaprosić :)
  • Truchaans
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    chętnie dołącze ;]
  • JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Hej,

Jest jeszcze jakis klan, grupa grajaca w BF4? Tak min. te 5 osob?

Dawajcie namiar na TSa.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • kris9990
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Hejka,

Szukam osób/plutonu do grania w bf4.

Nie posiadam dodatków.

Mam możliwość rozmowy na ts/discord/curse
  • kwaskc
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2018
    Hej,
    zapraszam na ts.korpusweteranow.pl
    sporo osób BF4, Bf1, pubg, gtaV, i wiele innych...

Ja osobiście wracam do bf4(112lvl - wszystko oprócz shotganów)
  • PiwerkoPL
    2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    chętnie dołączę. :D B)
  • Matiz753
    5 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    moge y
  • Syl91q
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    chętnie dołączę.
  • RicziO2
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam!

Masz dość gry w samotności? Nie chce Ci się szukać ludzi w necie do wspólnej gry? A może chcesz miło spędzić czas rozmawiając z ciekawymi ludźmi?
    W takim razie chciałbym Ciebie (jak również innych czytających) bardzo serdecznie zaprosić do grupy Playergency.

Playergency to grupa która zrzesza że sobą graczy, którzy cenią sobie wspólną grę w dobrym towarzystwie.
    Grupa znajduje się na Steam, posiadamy serwer Discord oraz autoryzowanego bota, którego ulepszamy i dodajemy coraz więcej możliwości. Dodatkowo mamy grupę i fanpage na Facebook'u. Brak podziałów sprawia, że każdy może poczuć się u nas komfortowo.
    Przedział wiekowy wciąż się zmienia, zaczyna się od 13lat a kończy na 30+ najwięcej natomiast jest osób które mają około 20lat.
    U nas porozmawiać można na każdy temat w którym będziesz mógł z innymi dzielić się swoją pasją oraz doświadczeniami.

Chcemy ułatwić graczom zawieranie nowych znajomości, a także zapewnić łatwy, przyjazny sposób znajdowania kompanów do wspólnej gry i nie tylko.
    W gronie naszych członków są osoby z zawodu lub pasjonaci takiej tematyki jak informatyka, grafika, programowanie, którzy chętnie udzielają pomocną dłoń.
    Nie czekaj! Dołącz i bądź częścią społeczności przyjaznej graczom.
    Razem możemy wiele!

Steam: https://steamcommunity.com/groups/playergency
    Discord: https://discord.gg/RgnA9rS
    FB group: https://www.facebook.com/groups/playergency/
    FB fanpage: https://www.facebook.com/Playergency-2134268446885514/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!