Problem z premium

Battlelog2016
0 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Mam BF1 premium zatem pobrałem BF1 CTE stwierdziłem więc po dłuższym czasie że zajmuje mi tylko miejsce na konsoli więc odinstalowałem BF1 CTE wraz z odinstalowaniem CTE straciłem premium bo wyskakuje mi komunikat że nie posiadam takiej zawartości nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem . PS premium miałem z kodu aktywującego POMOCY nie wiem co mam robić żeby mieć znów premium w zwykłej rozgrywce proszę bardzo o poradę jeżeli da się to jakoś przywrócić.

Komentarz

• Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Hej,
    Taki sam problem spotkał mnie dwa razy. Xbox jakimś cudem usuwa dodatki oraz premium wraz z usunięciem BF1 CTE. Na szczęście nie oznacza to ich utraty. Wystarczy tylko nacisnąć przyciskiem menu/start na ikonie gry oraz wybrać "Zarządzaj grą"
    Znajdziesz tam wszystkie dostępne aktualizacje oraz dodatki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!