ACHI BABA - Gra Świateł !

Lukasz_ati
29 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam tym razem mam inny problem , jak w tytule chodzi mi o mapę ACHI BABA .
Od dnia premiery tej mapy mam problem z światłem na tej mapie czy jak by to inaczej nazwać [ poświatą ] sam nie wiem.
Sterowniki są aktualne testowałem już od [ 388.13 ] do [ 390.65 ] i jest tak samo .

Na tym krótkim filmiku będzie widać o co mi chodzi , i pytanie - ma ktoś z was tak samo albo miał i jakoś sobie z tym poradził ??

Pozdrawiam.

Komentarz

• RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    Również tak mam. Na mapie ta poświata, jasność czy jak to nazwać, pojawia się zawsze, gdy Infiltrator używa flary wzywającej bombardowanie. Pytanie tylko, czy to błąd czy nie?
  • Lukasz_ati
    29 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ta poświata o której mówisz to co innego , te światło mam co chwilę nie da się grać na tej mapie.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ta mapa jest taka jasna. Albo zmniejsz jasność, albo w opcjach Obraz -> Zaawansowane pobaw się ostatnią pozycją "oświetlenie rozproszone" i ustaw na SSAO lub wyłącz, bo domyślam się, że masz HBAO, czyli ustawienie najlepsze.
    Tak szczerze, to ja na tym filmiku nic szczególnego nie widzę...
  • Lukasz_ati
    od 37 sek do 1 min 6 sek poświata , kolejna 1 min 46 sek do 2 min 15 sek , tu widać zmianę poświaty .
  • RobKul86
    edytowano styczeń 2018
    Tak, jak napisałem - to flara infiltratora. Zauważ, że jak się pojawia ta poświata, to na środku ekranu, pod wynikiem meczu wyświetla się napis "Wrogie bombardowanie w toku". To infiltrator użył flary do ostrzału artyleryjskiego. Z resztą, przy tym drugim fragmencie (ok. 2 minuty 1 sekundy), w momencie, gdy giniesz jest rzut na pole bitwy z góry i w okolicach punktu C widać pomarańczową flarę wrogiego Infiltratora.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!