Brak DLC "Niespokojne wody" w sklepie Origin

PanGrzanka
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Cześć,

Nie wiem czy temat zakładam w dobrym dziale, ale mam problem i nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat. Nie mogę znaleźć DLC "Niespokojne wody" w sklepie Origin. Wiem, że premiera była 25 grudnia, ale dopiero teraz zdecydowałem się na zakup. Mam podstawową wersję gry, DLC do tej pory kupowałem oddzielnie. Czy w ogóle jest możliwość zakupu tego dodatku w Originie?

Dzięki i pozdrawiam.

Komentarz

• TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Może dlatego nie możesz znaleźć bo wyszły dopiero 2 z 4 map. Pozostałe dwie pojawią się najpewniej w przyszły wtorek i dopiero wtedy będzie do kupienia cały dodatek.
  • PanGrzanka
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zwyczajnie myślałem, że można to już dostać bez premium. Dzięki za wyjaśnienie, można zamknąć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!