przydzial sluzby

LowellPL77
1 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
Mam pytanie jak mam zrobic jedno zadanie z przydzialu sluzby a konkretnie chodzi mi o czesc i czolgiem weteran i 100 uleczen jako czolgista, jak mam to zrobic

Sory ze daje w ta kategorie ale tylko tutaj bylo dostepne

Komentarz

• BLU1985
    46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @LowellPL77 Kolego weź sobie " lekki czołg bliskiego wsparcia" ma on na wyposażeniu skrzynie z ammo i dużą apteczkę, gdzie będziesz miał okazję to ją rozstawiaj, zostawiasz ją w miejscu razem z ammo. Myślę że o to chodzi, dopiero będę to zadanie robił bo tylko ono mi zostało.
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Owszem właśnie o to chodzi. Jest kilka czołgów, które posiadają na wyposażeniu torbę medyczną oraz skrzynkę z amunicją. Tak jak wspomniał @BLU1985 wystarczy zostawić takie skrzynki i liczyć, że członkowie Twojej drużyny z nich skorzystają.
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Przenoszę na Battlefield 1 - Dyskusje ogólne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!